ALT DE LA IMAGEN

Anne ve bebek

Anneler Günü Boyama

Anne ve bebek

Anne ve bebek

Anne ve bebek boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bebeği için bir annenin sevgisi mükemmel boyama için bu resimde yansır. Onu biz güzel bir uykuda gibi görünüyor onun küçük bebek, en şefkatle bakıyor, saçları bağımlısı gül ile bir kadının kafası bakın. Çevresi kelime ”anne” göründüğü sahne ve güzel bir kaydırma süslemek için çeşitli çiçekler vardır. Tüm dövmeler agresif olduğundan bu çizim tarzı, dövmeler benzer. Bu çizimde Eğer anne ya da şiir veya istediğiniz bir metin yazabilirsiniz poster dahil Anneler Günü için bir tebrik kartı oluşturabilirsiniz. Eğer baskı düğmesini kullanarak çizim yazdırabilirsiniz unutmayın.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9644 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 40 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9644 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Anne ve bebek
Anne ve bebek boyaması Sayfa

Annelerin günü tüm çocukların bir teşekkür anneleri olarak yapılması gerektiğini bir bayramdır. Bunu yapmanın iyi bir yolu birlikte paylaşmak için bir özel aktiviteye sahip, ve kendi tebrik kartı yaratıyor. Burada bulabilirsiniz burada bu çizimler sizin beğeninize için o renk gibi birini seçin ile. Sonra bir hediye olarak annene verebilir. O güzel dokunmak kendinizi gördüğünüzde Tabii o heyecanlanıyor. Çiçekler de Anneler Günü\'nde çok yaygın bir hediye, ve neden annesi ile bir bebeğin sahne dekorasyon, bu resimde temsil edilmektedir. Ona hayat veren kadın ile bir çocuğun bağlantısı ve her zaman çok özel olacak, ancak yıl geçer ve çocuk bir yetişkin haline gelir. Her özel günde çok sevgi ve şefkat, bir anne ve bir hediye ile bir ilişki paylaşılan ne hatırlamak gerekir.

Diyelim boya Anne ve bebek boyama Anneler Günü boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Anne ve bebek bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Anneler Günü ücretsiz Anne ve bebek boyama boyayabilirsiniz. Bu Anne ve bebek boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Anneler Günü ile ilgilidir. Anne ve bebek Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Anneler Günü bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Anne ve bebek ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Anneler Günü en boyanmış sayfalar

Anneler Günü Hediye
6
10 üzerinden 6 - 33 oy
Boyalı
10394
kez

Anneler Günü için mükemmel bir boyama bir anne kızının dünyadaki bütün o aşk ile onun yaptığı bu açılış olduğu bu güzel sahne. Annesi hediye sarılı kutu içinde ne olduğunu bulur ise, kız kendini çok mutlu ve neşeli gösterir. Bu Anneler gününde daha da güzel böylece bu siyah ve beyaz çizim renk gerekir.

Onun Kızı ile Annesi
5
10 üzerinden 5 - 22 oy
Boyalı
10305
kez

Anneler Günü\'nde kızı bir hediye almak için bir anne için daha heyecan verici bir şey yok. Bu çizimde renk çiş anne ve kız her gün onun için yapıyor teşekkür etmek annesi için bir paketlenmiş bir hediyesi teslim edilir kızı arasında güzel bir sahne görmek için. Kızı onun için vardır hediye memnun gösterir ise, an ...

Anneler Günü
3
10 üzerinden 3 - 5 oy
Boyalı
10058
kez

Bu boyama sahnede Eğer Anneler Günü\'nde annesi ile hoş bir dokunuş alarak, yatakta annesi kahvaltı yol açmıştır iki çocuk görebilirsiniz. Hayır ayrıntılı için çok para harcamak gerekir ve biz annenin bir şey ama annen seveceksiniz maliyeti olmayacak bu güzel resim boyama Anneler Günü vermek öneririz.