ALT DE LA IMAGEN

Aşıklar

Aşk Boyama

Aşıklar

Aşıklar

Aşıklar boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Onları renk ve renk ile hayatınızı doldurmak için sizi bekliyor severler bir çift Bu çizim. Bu genç insanlar büyük gözleri ve ağızlarına komik bir ifade ile, manga tarzı çizilir. Severler utanç olduğu için gözleri doğrudan bakmak kaçınarak, çok utanç ile el ele olacaktır. Ayrıca biri için sevgi hissediyorum, bu sevgi ve arkadaşlık teşvik ek olarak, renk için mükemmel bir resmi vardır.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11339 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 75 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11339 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Aşıklar
Aşıklar boyaması Sayfa

Iki sevgili, sevgi ve duygularını ifade etmek için utandım genç bir çiftin boyama. Online renk için çok güzel ve komik bir çizim.

Diyelim boya Aşıklar boyama Aşk boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Aşıklar bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Aşk ücretsiz Aşıklar boyama boyayabilirsiniz. Bu Aşıklar boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Aşk ile ilgilidir. Aşıklar Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Aşk bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Aşıklar ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Aşk en boyanmış sayfalar

Masum Aşk
7
10 üzerinden 7 - 213 oy
Boyalı
16380
kez

Aşık bu çift renklendirin. Bu iki sevgili birbirlerine yakın oturuyor ve bir kalp aralarındaki çıkar. Eğer romantik tarafı varsa, kesinlikle bunu birbirini seven iki genç insanlar arasında güzel masum aşk görünüyor, çünkü bu çizim boyama seveceksiniz. Aşk daha önemli bir şey yok gibi ne, dünya hareket olmalıdır. Eğe ...

Kanatları ile Kalp
7
10 üzerinden 7 - 129 oy
Boyalı
13420
kez

Bu ücretsiz kalbe bağlı olan melekler olduğu gibi tüylü kanatları olan bir kalp boyama. Bu çok online olarak kolayca renk ve çok iyi sonuçlar alabilirsiniz bir çizim olduğunu. Kanatlı bir kalbin bu boyama çizim ile, küçük olanlar o renk ve bilgisayarda onların başarıları ile çok memnun olacak kadar kolay olduğunu görebilirsiniz.

Seni Seviyorum
6
10 üzerinden 6 - 113 oy
Boyalı
12903
kez

Online Ben bir kalbin etrafında seni seviyorum kelimelerin bu romantik resim renklendirecek. Bu resim Seni seviyorum, ve bunu size sevgi kişi ile paylaşabilirsiniz istediğiniz gibi bunu renk anlamına gelir. Çevrimiçi Bu çizime renk verebilir veya bir kağıt üzerine elle renk, siyah ve beyaz olarak yazdırın. Sen sevgi mesajı seçtiğiniz herh ...