ALT DE LA IMAGEN

Kalp ve Güller

Aşk Boyama

Kalp ve Güller

Kalp ve Güller

Kalp ve Güller boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Online gül bir çift ile bir parşömen sarılmış bir kalbin bu romantik boyama renklendirin. Bu resimde kalp ve çiçek çevreleyen kaydırma üzerinde istediğiniz mesajı yazabilirsiniz. Kağıt üzerinde renk tercih ederseniz, boyama önce baskı ve mesajınızı ve sonra renk el yazma yapabilirsiniz. Sevgililer Günü için mükemmel bir romantizm dolu güzel bir çizim.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11361 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 95 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11361 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Kalp ve Güller
Kalp ve Güller boyaması Sayfa

Gül ile bir kalp boyama, bir kaydırma ile çevrilidir. Kaydırma sizin sevgi romantik bir mesaj ya da adını yazabilirsiniz. Birinin özel kişiye aşık romantik bir resim ile duygularını renk ve ifade etmek için bu çizimi paylaşabilirsiniz. Bu renkli bir aşk kitabıdır.

Diyelim boya Kalp ve Güller boyama Aşk boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Kalp ve Güller bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Aşk ücretsiz Kalp ve Güller boyama boyayabilirsiniz. Bu Kalp ve Güller boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Aşk ile ilgilidir. Kalp ve Güller Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Aşk bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Kalp ve Güller ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Aşk en boyanmış sayfalar

Masum Aşk
7
10 üzerinden 7 - 213 oy
Boyalı
16382
kez

Aşık bu çift renklendirin. Bu iki sevgili birbirlerine yakın oturuyor ve bir kalp aralarındaki çıkar. Eğer romantik tarafı varsa, kesinlikle bunu birbirini seven iki genç insanlar arasında güzel masum aşk görünüyor, çünkü bu çizim boyama seveceksiniz. Aşk daha önemli bir şey yok gibi ne, dünya hareket olmalıdır. Eğe ...

Kanatları ile Kalp
7
10 üzerinden 7 - 129 oy
Boyalı
13425
kez

Bu ücretsiz kalbe bağlı olan melekler olduğu gibi tüylü kanatları olan bir kalp boyama. Bu çok online olarak kolayca renk ve çok iyi sonuçlar alabilirsiniz bir çizim olduğunu. Kanatlı bir kalbin bu boyama çizim ile, küçük olanlar o renk ve bilgisayarda onların başarıları ile çok memnun olacak kadar kolay olduğunu görebilirsiniz.

Seni Seviyorum
6
10 üzerinden 6 - 113 oy
Boyalı
12910
kez

Online Ben bir kalbin etrafında seni seviyorum kelimelerin bu romantik resim renklendirecek. Bu resim Seni seviyorum, ve bunu size sevgi kişi ile paylaşabilirsiniz istediğiniz gibi bunu renk anlamına gelir. Çevrimiçi Bu çizime renk verebilir veya bir kağıt üzerine elle renk, siyah ve beyaz olarak yazdırın. Sen sevgi mesajı seçtiğiniz herh ...