ALT DE LA IMAGEN

Kalp, ok ve kaydırma

Aşk Boyama

Kalp, ok ve kaydırma

Kalp, ok ve kaydırma

Kalp, ok ve kaydırma boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

A kaydırma sarılmış ve bir okla delinmiş bir kalp ile, romantikler için çizim. Sevginin bir sembolü kalpler, genellikle kara sevdanın sembolü olarak oklarla delinmiş görünür. Efsaneye göre, severler Cupid çekim oklar aşık onları düşmek. Iki kişi aşık olduğunda bu yüzden onlar bir ezilme hissettim söylüyorlar. Bir form ve bu tür ya da bu tekniğin çok farklı bir tarzı vardır, çünkü bu çizim aynı zamanda bir dövme için güzel bir tasarım. Aşık olan herkes bu güzel resimde boyamak istiyorum, ve bu genç çocuklar, diğer insanlar için güzel duygular için genç yaşta öğrenmek ile.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9714 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 38 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9714 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Kalp, ok ve kaydırma
Kalp, ok ve kaydırma boyaması Sayfa

Kalp sembolü kalp temsil eden bir ikonik ve basitleştirilmiş bir yoldur ve en tutkulu ve yoğun duygular sembolize eder. Bu grafiksel bazen çiçekler, kurdeleler ve duygularını ifade etmek için yardımcı diğer elemanları eşlik romantizm, temsil yoludur. Bu durumda da size sevilen birinin ismini yazmak hangi zerafet ve kırılganlık görünüm verir bir kaydırma ile görüntülenir. Aşk çizimleri romantizm iletmek ve çocuklar arasında olumlu duygular geliştirmek için iyi bir yoldur. Onlar da çocuk Sevgililer Günü\'nde kendi tebrik kartları oluşturmak için Valentine faaliyetleri için büyük bir yardım olabilir. Bu çizimler sitemizden renkli ya da herhangi bir yerde onu almak için bir kağıt üzerine basılabilir.

Diyelim boya Kalp, ok ve kaydırma boyama Aşk boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Kalp, ok ve kaydırma bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Aşk ücretsiz Kalp, ok ve kaydırma boyama boyayabilirsiniz. Bu Kalp, ok ve kaydırma boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Aşk ile ilgilidir. Kalp, ok ve kaydırma Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Aşk bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Kalp, ok ve kaydırma ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Aşk en boyanmış sayfalar

Masum Aşk
7
10 üzerinden 7 - 213 oy
Boyalı
16380
kez

Aşık bu çift renklendirin. Bu iki sevgili birbirlerine yakın oturuyor ve bir kalp aralarındaki çıkar. Eğer romantik tarafı varsa, kesinlikle bunu birbirini seven iki genç insanlar arasında güzel masum aşk görünüyor, çünkü bu çizim boyama seveceksiniz. Aşk daha önemli bir şey yok gibi ne, dünya hareket olmalıdır. Eğe ...

Kanatları ile Kalp
7
10 üzerinden 7 - 129 oy
Boyalı
13419
kez

Bu ücretsiz kalbe bağlı olan melekler olduğu gibi tüylü kanatları olan bir kalp boyama. Bu çok online olarak kolayca renk ve çok iyi sonuçlar alabilirsiniz bir çizim olduğunu. Kanatlı bir kalbin bu boyama çizim ile, küçük olanlar o renk ve bilgisayarda onların başarıları ile çok memnun olacak kadar kolay olduğunu görebilirsiniz.

Seni Seviyorum
6
10 üzerinden 6 - 113 oy
Boyalı
12903
kez

Online Ben bir kalbin etrafında seni seviyorum kelimelerin bu romantik resim renklendirecek. Bu resim Seni seviyorum, ve bunu size sevgi kişi ile paylaşabilirsiniz istediğiniz gibi bunu renk anlamına gelir. Çevrimiçi Bu çizime renk verebilir veya bir kağıt üzerine elle renk, siyah ve beyaz olarak yazdırın. Sen sevgi mesajı seçtiğiniz herh ...