ALT DE LA IMAGEN

Avengers

Tasarımları Boyama Avengers

Avengers Boyama Sayfaları

Avengers web sitemizden siyah beyaz resimler renk veren her gün renk boya ve eğlenmek için boyama sayfaları. Online dinlence ve eğlence alanı.

Avengers Boyama Resimleri

Gönder!
Oylamak!
Paylaş!
Delicious
Kaynak Avengers boyama

Black Widow (Avengers) boyama

Black Widow (Avengers) boyama

Black Widow Marvel Comics aittir ve Avengers biri olan çizgi roman karakteridir. Bu bir Rus casusu olduğunu. Natasha Romanov Avengers kahramanları arasında Black Widow karakteridir. Natasha Rus çarlarının soyundan olduğunu. Black Widow onlara karşı bir casus olarak başladı, ancak Avengers üyesi döndü ve ekip lideri haline geldi.

Avengers, ücretsiz boyama için çevrimiçi boya

Avengers Boyama

Avengers Yeni

Avengers

Boyama Sayfaları ücretsiz olarak hakkında Türk Avengers ve ilgili Avengers Marvel Comics yayıncı süper kahramanlardan bir grup vardır. Başlangıçta Hulk, Thor, Iron Man, Wasp ve Henry Pum oluşur, daha sonra da Sermaye Amerika'yı katıldı. Avengers Doğum yayıncılığı DC Universe Adalet Ligi görevden bir cevaptır. Onun ilk girişim, Avengers, Thor kardeşi Loki karşı karşıya. Daha sonra Hawkeye, Quicksilver ve Scarlet Witch gibi yeni hainlere geldi.

Avengers Boyama Ücretsiz Internet üzerinde renkli resimleri boyamak için. Yazdırılabilir resimleri Avengers. Filmde, o Avengers dünyasını temsil eden bir tetralojisi yükseltti. İlk film, ben "The Avengers" denilen 2012 yılı ve bu üçlemenin görünür: Steve Rogers, Captain America (Chris Evans), Tony Stark, Iron Man (Robert Downey Jr), Thor (Chris Hemsworth), Bruce Banner Hulk (Mark Ruffalo), Natasha Romanoff, Black Widow (Scarlett Johansson) ve Clint Barton, Hawkeye (Jeremy Renner). Loki Dünya'ya geldiğinde tesseract çaldı ve bu tehditle mücadele için Hawkeye Dr. Selvig ve bazı ajanlar Shie hypnotizes LD Nick Fury Avengers olarak bilinen ünlü takımı üreten Iron Man, Hulk, Thor, Captain America ve Black Widow katıldı. 2015 denilen ikinci filmi "Avengers: Ultron Çağı" Wanda Maximoff, Scarlet Witch (Elizabeth Olsen), Pietro Maximoff, QuickSilver (Aaron Taylor-Johnson) ve Vision (Paul Bettany) katılır. Kalkan Avengers yıkılmış ve bir kahraman olarak onun görevi bir mola ihtiyacı, Tony Stark'ın küresel tehditleri tespit Ultron adında bir yüksek zeka robot yaratmak, barışı korumak için bir atıl bir program başlattı. Şeyler Ultron, bir zihin ve vicdan olsun karışmaya başlar, o bütün insanlığa ortadan kaldırmak için karar böylece Iron Man, Captain America, Thor, Hulk, Black Widow ve Hawkeye, irade de dahil olmak üzere gezegenin en güçlü kahramanları, gezegenin kaderi tehlikede koymak zaman şu ana kadar yaptıkları zorlu teste maruz. Ultron Avengers bağlıdır ortaya zaman onların korkunç planlarını durdurmak ve yakında huzursuz ittifaklar ve beklenmeyen eylem epik ve eşsiz küresel macera için önünü açacak. Üçüncü filmi "Yenilmezler: Bölüm 1 Infinite War" denir ve Thanos saldırmaya karar verdiğinde 2018 yılında prömiyeri Avengers biliyoruz bağlıdır, kabul ve yüce testini gerçekleştirmek, durdurmak ve ondan evreni kurtaracak. Dördüncü filmi "Yenilmezler: Infinity War Part 2" ilk bölümü ZORUNLU Avengers içinde dövmek Thanos sonra 2019 yılında çıkacak: yenilgi Thanos intikamını almak için onun adına onur vermek ve nihayet misyonunu yerine getirmek için ve bütün kaydetmeye çalışın evren.. Burada on line siyah beyaz resimleri var Avengers şey indirmek ya da bilgisayarda bir şey yüklemek zorunda kalmadan İngilizce boya ve renk. Yeni çizimler Avengers! ve en iyi çocuk çizimleri. . Boyaması sayfa Avengers bilgisayarınızdan boya veya onları baskı ve bunları el ile renk olabilir. Ayrıca bilgisayarınıza istediğiniz her zaman baskı ve renk görüntü yükleyebilirsiniz.