ALT DE LA IMAGEN

Baba ve Kızı

Babalar Günü Boyama

Baba ve Kızı

Baba ve Kızı

Baba ve Kızı boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu baba kızı ile elinde çok mutlu yürüyüş görünür. Her zaman kızları babalarının zayıflık olduğu söyleniyor. Bu kız ve babası biz onlar hissediyorum mutluluk not alabilir. Boyama için bu çizim babasıyla bir hediye yapmak isteyen herhangi bir küçük kız için tasarlanmıştır. Kendiniz renkli çizim ile böyle bir tebrik kartı gibi bir Babalar Günü hediyesi oluşturabilirsiniz. Babana hediye beklenmedik, kesinlikle onu şaşırtacak ve heyecanlandıracak eğer. Bazen, sessiz bir yürüyüş gibi basit bir şey zaman baba ve kızı geçirmek için güzel bir zaman olabilir. Eğer çocukluk bu sahneyi hatırlıyor musunuz? Istediğiniz gibi Eh, çevrimiçi bu çizimi renk olabilir. Bu boyama ile babanın mutlu günü söyle.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9885 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 41 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9885 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Baba ve Kızı
Baba ve Kızı boyaması Sayfa

Bir babanın çok güzel bir çizim kızı ile yürüme. Babaların gününü tebrik için mükemmel bir örnek.

Diyelim boya Baba ve Kızı boyama Babalar Günü boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Baba ve Kızı bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Babalar Günü ücretsiz Baba ve Kızı boyama boyayabilirsiniz. Bu Baba ve Kızı boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Babalar Günü ile ilgilidir. Baba ve Kızı Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Babalar Günü bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Baba ve Kızı ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Babalar Günü en boyanmış sayfalar

Baba
7
10 üzerinden 7 - 35 oy
Boyalı
10649
kez

Samimi ve nazik ifade ile bu resimde gösterildiği gibi bu boyama gösterilen adam, herhangi bir baba temsil eder. Bu çizim, bunu renkli olduğunda, Babalar Günü için bir kart oluşturmak için çok iyi bir yoldur. Ne önemli bir hediye maliyeti ne değildir, çünkü çizim yanında, herhangi bir özveri, bazı duygusal ifadeler ya da manevi değeri olan bir hediy ...

Baba ve Oğul
6
10 üzerinden 6 - 38 oy
Boyalı
10300
kez

Online dizlerinin üzerine ona olan oğlu, bir kitap okuyor, bir babanın bu güzel çizim renk. Bu güzel aile sahne baskı ve renkli güzel bir şeydir. Eğer pastel boya ile renk varsa o buzdolabında tutun böylece, sonra babana verebilir. Bu çizimi renk ve baban bir hediye yapmak.

Onun Çocuk Babası
4
10 üzerinden 4 - 30 oy
Boyalı
9493
kez

Bu tanıdık sahnede biz kızı taşıyan bir omuzlarını üzerine küçük bir çocuk taşıyan babası ve el bakın. Onlar köpeği, güzel bir kısa kuyruk oynamak için parka birlikte gitmek zorunda. Babalar Günü bu resim eksik tek şey renk biraz, ve bu resim için renk seçmelisiniz kim. Renk çevrimiçi Bu tanıdık sahn ...