ALT DE LA IMAGEN

Mutlu Babalar Günü

Babalar Günü Boyama

Mutlu Babalar Günü

Mutlu Babalar Günü

Mutlu Babalar Günü boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu baba oğlunun yapmış boyama ile Babalar Günü'nde tebrik için çok heyecanlıyız. Ayrıca Babalar Günü vesilesiyle babanı diliyorum istiyorsanız, bu çizimi kullanarak kendi tebrik oluşturabilirsiniz. Ayrıca kağıt üzerinde babana söylemek istediklerini yazmak yazdırmak ve böylece tamamen sizin tarafınızdan yapılan benzersiz bir tebrik oluşturabilirsiniz.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 8765 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 3.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 65 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 8765 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Mutlu Babalar Günü
Mutlu Babalar Günü boyaması Sayfa

Bir Babalar Günü tebrik boyama. Sen ancak çoğu gibi, Babalar Günü kartını baskı ve kendi boya kalemi, keçeli kalem veya renkli kalemler ile bir el-renkli birini yapmak için bu çizim kullanabilirsiniz!

Diyelim boya Mutlu Babalar Günü boyama Babalar Günü boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Mutlu Babalar Günü bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Babalar Günü ücretsiz Mutlu Babalar Günü boyama boyayabilirsiniz. Bu Mutlu Babalar Günü boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Babalar Günü ile ilgilidir. Mutlu Babalar Günü Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Babalar Günü bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Mutlu Babalar Günü ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Babalar Günü en boyanmış sayfalar

Baba
7
10 üzerinden 7 - 35 oy
Boyalı
10649
kez

Samimi ve nazik ifade ile bu resimde gösterildiği gibi bu boyama gösterilen adam, herhangi bir baba temsil eder. Bu çizim, bunu renkli olduğunda, Babalar Günü için bir kart oluşturmak için çok iyi bir yoldur. Ne önemli bir hediye maliyeti ne değildir, çünkü çizim yanında, herhangi bir özveri, bazı duygusal ifadeler ya da manevi değeri olan bir hediy ...

Baba ve Oğul
6
10 üzerinden 6 - 38 oy
Boyalı
10300
kez

Online dizlerinin üzerine ona olan oğlu, bir kitap okuyor, bir babanın bu güzel çizim renk. Bu güzel aile sahne baskı ve renkli güzel bir şeydir. Eğer pastel boya ile renk varsa o buzdolabında tutun böylece, sonra babana verebilir. Bu çizimi renk ve baban bir hediye yapmak.

Baba ve Kızı
6
10 üzerinden 6 - 41 oy
Boyalı
9885
kez

Bu baba kızı ile elinde çok mutlu yürüyüş görünür. Her zaman kızları babalarının zayıflık olduğu söyleniyor. Bu kız ve babası biz onlar hissediyorum mutluluk not alabilir. Boyama için bu çizim babasıyla bir hediye yapmak isteyen herhangi bir küçük kız için tasarlanmıştır. Kendiniz renkli çizim ile b ...