ALT DE LA IMAGEN

Üçlü Babalar Günü

Babalar Günü Boyama

Üçlü Babalar Günü

Üçlü Babalar Günü

Üçlü Babalar Günü boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

O üçüz üç oğlu vardır çünkü bu, ana, her yıl bir üçlü Babalar Günü, bu nedenle üçlü bir kutlama. Bazen çocukların anne delirtmiş ve Babalar Günü o her gün bizim için yok bizim baba her şeyi teşekkür için büyük bir fırsattır. Onun üç yaramaz çocuklu bir baba bu resmi renk ve onun özel gününde baba için bir hediye yapmak.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 8475 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 2.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Değerlendirme kullanıcıdan 24 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 8475 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Üçlü Babalar Günü
Üçlü Babalar Günü boyaması Sayfa

Üç üçüz, aynı gün doğan ve neredeyse aynıdır edildi, üç kardeşler ile bir baba görebileceğiniz Babalar Günü boyama,. Bir baba olmak genellikle zor ise, o çaba üç katına sahip olmalı hayal.

Diyelim boya Üçlü Babalar Günü boyama Babalar Günü boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Üçlü Babalar Günü bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Babalar Günü ücretsiz Üçlü Babalar Günü boyama boyayabilirsiniz. Bu Üçlü Babalar Günü boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Babalar Günü ile ilgilidir. Üçlü Babalar Günü Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Babalar Günü bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Üçlü Babalar Günü ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Babalar Günü en boyanmış sayfalar

Baba
7
10 üzerinden 7 - 35 oy
Boyalı
10649
kez

Samimi ve nazik ifade ile bu resimde gösterildiği gibi bu boyama gösterilen adam, herhangi bir baba temsil eder. Bu çizim, bunu renkli olduğunda, Babalar Günü için bir kart oluşturmak için çok iyi bir yoldur. Ne önemli bir hediye maliyeti ne değildir, çünkü çizim yanında, herhangi bir özveri, bazı duygusal ifadeler ya da manevi değeri olan bir hediy ...

Baba ve Oğul
6
10 üzerinden 6 - 38 oy
Boyalı
10300
kez

Online dizlerinin üzerine ona olan oğlu, bir kitap okuyor, bir babanın bu güzel çizim renk. Bu güzel aile sahne baskı ve renkli güzel bir şeydir. Eğer pastel boya ile renk varsa o buzdolabında tutun böylece, sonra babana verebilir. Bu çizimi renk ve baban bir hediye yapmak.

Baba ve Kızı
6
10 üzerinden 6 - 41 oy
Boyalı
9885
kez

Bu baba kızı ile elinde çok mutlu yürüyüş görünür. Her zaman kızları babalarının zayıflık olduğu söyleniyor. Bu kız ve babası biz onlar hissediyorum mutluluk not alabilir. Boyama için bu çizim babasıyla bir hediye yapmak isteyen herhangi bir küçük kız için tasarlanmıştır. Kendiniz renkli çizim ile b ...