ALT DE LA IMAGEN

basketbol smaç

Basketbol Boyama

basketbol smaç

Basketbol smaç

basketbol smaç boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Basketbol ile ilgili bu çizimde biz elleriyle basketbol çember dokunmadan dunk bir smaç yapmak üzere olan bir oyuncu görmek. Bazen bir kaç saniye için çember oyuncu kilitleniyor daha muhteşem hale getirmek için. NBA oyuncuları, bu stunts gerçekleştirmek zaman renk bu resimde gördüğünüz gibi, atlama büyük boyutlara çünkü uçan görünüyor. Sadece istediğiniz gibi bu resimde tamamlamak için renk katmak gerekir. Bu takım sporu sevenler için idealdir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9208 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 11 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9208 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
basketbol smaç
basketbol smaç boyaması Sayfa

basketbol smaç de smaç arayın veya ateş dunk, ve bir sepet yapmak için en muhteşem yollarından biridir edebilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri'nde Smaç Yarışma popülerdir.

Diyelim boya basketbol smaç boyama Basketbol boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için basketbol smaç bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Basketbol ücretsiz basketbol smaç boyama boyayabilirsiniz. Bu basketbol smaç boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Basketbol ile ilgilidir. basketbol smaç Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Basketbol bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen basketbol smaç ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Basketbol en boyanmış sayfalar

Merkez
6
10 üzerinden 6 - 4 oy
Boyalı
9069
kez

Bu basketbolcu, merkezi olarak bu sporun bir oyun oynar ve konumunu bu oyuncular genellikle takımın en yüksek bulunmaktadır. Onlar basketballers saldırı ve savunma hem de çember etrafında oynaması gerektiğini vardır. Onlar top sıçrama gerekir, ya bir sepet veya dunk bir arkadaşı katılıyor önlemek için oyuncular. Eğer basketbol büyük bir hayranı iseniz, bu ve diğer spor çiz ...

Basketbol oyuncusu
5
10 üzerinden 5 - 7 oy
Boyalı
8611
kez

Boyama Bu resimde görünen karakter gerçekçi tarzda çizilmiş bir sepet oyuncu ve biz kararlı bir oyun sırasında eylem onu ​​görmek. Topu zıplatarak O gidiyor çalışır. Bu oyuncular büyük bir yüksekliğe sahip erkekler ve ayrıca hız ve çeviklik ile hareket. Eğer kendinizi bu sporun bir hayranı düşünün ya da serbest zaman basketbol oynamayı seviyorum, şimdi bu çizim b ...

Bayan basketbol oyuncusu
9
10 üzerinden 9 - 3 oy
Boyalı
8059
kez

Bu basketbol oyuncusu sepete bir vuruş yapıyor. Basketbol erkekler için özel bir spor değil, ve bu çizimde herkes ne olursa olsun cinsiyet, iyi bir oyuncu olabileceğini gösteriyor. Sence ne olabilir rağmen, kadın basketbol erkek basketbol ederken geldi ve ilk maçında Amerika Birleşik Devletleri'nde 1893 yılında California Berkeley ve Stanford üniversiteleri arasında oynandı.