ALT DE LA IMAGEN

merkez

Basketbol Boyama

merkez

Merkez

merkez boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu basketbolcu, merkezi olarak bu sporun bir oyun oynar ve konumunu bu oyuncular genellikle takımın en yüksek bulunmaktadır. Onlar basketballers saldırı ve savunma hem de çember etrafında oynaması gerektiğini vardır. Onlar top sıçrama gerekir, ya bir sepet veya dunk bir arkadaşı katılıyor önlemek için oyuncular. Eğer basketbol büyük bir hayranı iseniz, bu ve diğer spor çizimleri boyama tadını çıkarabilirsiniz.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9065 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 4 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9065 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
merkez
merkez boyaması Sayfa

Basketbol, ​​her takımda 5 oyuncu ile bir takım sporudur ve her basketbol sahasında belli bir konuma sahiptir. Hepsi takım aynı derecede önemlidir.

Diyelim boya merkez boyama Basketbol boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için merkez bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Basketbol ücretsiz merkez boyama boyayabilirsiniz. Bu merkez boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Basketbol ile ilgilidir. merkez Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Basketbol bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen merkez ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Basketbol en boyanmış sayfalar

Basketbol smaç
6
10 üzerinden 6 - 11 oy
Boyalı
9205
kez

Basketbol ile ilgili bu çizimde biz elleriyle basketbol çember dokunmadan dunk bir smaç yapmak üzere olan bir oyuncu görmek. Bazen bir kaç saniye için çember oyuncu kilitleniyor daha muhteşem hale getirmek için. NBA oyuncuları, bu stunts gerçekleştirmek zaman renk bu resimde gördüğünüz gibi, atlama büyük boyutlara çünkü uçan görünüyor. Sadece istediğiniz gibi bu resimde ...

Basketbol oyuncusu
5
10 üzerinden 5 - 7 oy
Boyalı
8606
kez

Boyama Bu resimde görünen karakter gerçekçi tarzda çizilmiş bir sepet oyuncu ve biz kararlı bir oyun sırasında eylem onu ​​görmek. Topu zıplatarak O gidiyor çalışır. Bu oyuncular büyük bir yüksekliğe sahip erkekler ve ayrıca hız ve çeviklik ile hareket. Eğer kendinizi bu sporun bir hayranı düşünün ya da serbest zaman basketbol oynamayı seviyorum, şimdi bu çizim b ...

Bayan basketbol oyuncusu
9
10 üzerinden 9 - 3 oy
Boyalı
8050
kez

Bu basketbol oyuncusu sepete bir vuruş yapıyor. Basketbol erkekler için özel bir spor değil, ve bu çizimde herkes ne olursa olsun cinsiyet, iyi bir oyuncu olabileceğini gösteriyor. Sence ne olabilir rağmen, kadın basketbol erkek basketbol ederken geldi ve ilk maçında Amerika Birleşik Devletleri'nde 1893 yılında California Berkeley ve Stanford üniversiteleri arasında oynandı.