ALT DE LA IMAGEN

Çavuş Calhoun

Batığı-Ralph Boyama

Çavuş Calhoun

Çavuş Calhoun

Çavuş Calhoun boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer Disney filmi Batığı-It Ralph görünür olan, en gibi şimdi Çavuş Calhoun renk ve Ralph Hurda, Fix-It Felix ve Vanellope Von Schweetz yanında hayat maceralarını olabilir. Calhoun amacı her Cy-Bug kaldırmaktır video oyunu Kahramanın of Duty dünya (Call of Halo, Mass Effect veya Arayın gibi oyunlarda ilham), aittir. Renk Çavuş Calhoun çevrimiçi.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 8240 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 21 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 8240 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Çavuş Calhoun
Çavuş Calhoun boyaması Sayfa

Video oyunu Hero Görev yaşayan Çavuş Calhoun, Ralph Hurda Cy-hata yok iyi yapmak için bir madalya denemek ve elde etmek için girdiği Batığı-it Ralph film, dünyanın biri boyama. Ayrıca, kalem veya işaretleri ile renklendirmek için Calhoun bu baskı çizimi kullanabilirsiniz.

Diyelim boya Çavuş Calhoun boyama Batığı-Ralph boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Çavuş Calhoun bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Batığı-Ralph ücretsiz Çavuş Calhoun boyama boyayabilirsiniz. Bu Çavuş Calhoun boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Batığı-Ralph ile ilgilidir. Çavuş Calhoun Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Batığı-Ralph bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Çavuş Calhoun ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Batığı-Ralph en boyanmış sayfalar

Vanellope
7
10 üzerinden 7 - 204 oy
Boyalı
15186
kez

Vanellope von Schweetz, dokuz yıl bir kız görünümü ile bir karakter, Walt Disney çizgi Batığı-Ralph film yıldızlarından biridir. Vanellope Katılmak için birlikte bir araba bina kadar bir yarış ve iki uç katılmak Ralph için madalya çaldı bir karting yarışçısı olduğunu.

Felix Fix
7
10 üzerinden 7 - 109 oy
Boyalı
11593
kez

Felix hikaye o tüm bu yok eder Ralph kötü oyunu yeniden başarıyor Walt Disney Batığı-Ralph, gelen izlerken hangi oyunun iyi Fix It. Felix bulduğu her şeyi düzeltmek için sorumlu bir üreticisi ve tamircisi olduğunu.

Batığı-Ralph
6
10 üzerinden 6 - 80 oy
Boyalı
11191
kez

Ralph Fix-It Felix Jr Ralph Felix yıktığında binayı onarmak zorundadır adlı bir oyun kötülüktür. Ama Ralph hep kötü adam olmaktan yorgun olduğunu ve hayatta başka şeyler hakkında bilgi edinmek için ve geri kalanı için iyi bir şeyler yapmak için diğer oyunlar keşfetmek için karar verir. Tur diğer oyunlar ve ç ...