ALT DE LA IMAGEN

Felix Fix

Batığı-Ralph Boyama

Felix Fix

Felix Fix

Felix Fix boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Felix hikaye o tüm bu yok eder Ralph kötü oyunu yeniden başarıyor Walt Disney Batığı-Ralph, gelen izlerken hangi oyunun iyi Fix It. Felix bulduğu her şeyi düzeltmek için sorumlu bir üreticisi ve tamircisi olduğunu.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 13216 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 110 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 13216 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Felix Fix
Felix Fix boyaması Sayfa

Felix Walt Disney Batığı-Ralph animasyon film kahramanları biridir bunu düzeltmek. Mario varil yıkan bir çekiç taşıyan bir marangozun rol oynadı o zamandan beri Felix tasarım Mario benzer, Donkey Kong ortaya çıktı. Hem kapaklar ve araçlarına sahip olarak tasarım, Tamirci Manny benzer.

Diyelim boya Felix Fix boyama Batığı-Ralph boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Felix Fix bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Batığı-Ralph ücretsiz Felix Fix boyama boyayabilirsiniz. Bu Felix Fix boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Batığı-Ralph ile ilgilidir. Felix Fix Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Batığı-Ralph bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Felix Fix ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Batığı-Ralph en boyanmış sayfalar

Vanellope
7
10 üzerinden 7 - 205 oy
Boyalı
16914
kez

Vanellope von Schweetz, dokuz yıl bir kız görünümü ile bir karakter, Walt Disney çizgi Batığı-Ralph film yıldızlarından biridir. Vanellope Katılmak için birlikte bir araba bina kadar bir yarış ve iki uç katılmak Ralph için madalya çaldı bir karting yarışçısı olduğunu.

Batığı-Ralph
6
10 üzerinden 6 - 81 oy
Boyalı
13184
kez

Ralph Fix-It Felix Jr Ralph Felix yıktığında binayı onarmak zorundadır adlı bir oyun kötülüktür. Ama Ralph hep kötü adam olmaktan yorgun olduğunu ve hayatta başka şeyler hakkında bilgi edinmek için ve geri kalanı için iyi bir şeyler yapmak için diğer oyunlar keşfetmek için karar verir. Tur diğer oyunlar ve ç ...

Ralph ve Vanellope
7
10 üzerinden 7 - 31 oy
Boyalı
11021
kez

Renk komik küçük Vanellope von Schweetz ve büyük Ralph Hurda ile Batığı-it Ralph, gelen ana karakteri. Ralph bir kabadayı ortaya olsa bile, o büyük bir kalbi vardır ve kötü yapmanın yorgun bir video oyunu kötü adam olduğunu. Bu güzel ve ihale çizim renkli Ralph ve Vanellope çevrimiçi. Eğer boya kalemleri ile elle renk olabilir böylece de bo&# ...