ALT DE LA IMAGEN

Kral Şeker

Batığı-Ralph Boyama

Kral Şeker

Kral Şeker

Kral Şeker boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Renk berabere görünen karakter Kral Şeker, animasyon filmi Batığı-It Ralph, Walt Disney Pictures bir karakterdir. Kral Şeker Sugar Rush, yarış oyunu şeker dünyasında cetvel, hem de bu video oyunu bir yarışta bir koşucu olduğunu. Şimdi bizim web boyama ile ya da bunu bir kağıt üzerine baskı böylece orijinal çizim indirerek, istediğiniz şekilde Sugar Rush kralı boyayabilirsiniz. Yani, boya kalemleri, keçeli kalem veya renkli kalemler ile bu karakter renk olabilir. Disney'in Batığı Bu Ralph gelen sihirli hissedin.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10225 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 48 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10225 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Kral Şeker
Kral Şeker boyaması Sayfa

Kral Şeker Batığı-It Ralph filmde kötü adam rolünü oynadığı karakterdir. Kısa, büyük bir kafa ile bir karakterdir ve Sugar Rush, tatlılar ve şekerler ile yapılan devrelerde araba yarışı bir oyun dünyasında kraldır. Filmde, Kral Candy ana endişe Vanellope Herhangi bir yarışta katılmayan oluyor. Şeker Rush, Vanellope bir aksaklık, bir program hatası olarak kabul edilir, ve bu nedenle o ırkların herhangi bir rekabet izin vermez, ancak yasağın arkasında bir saik gibi görünüyor. Eğer Kral Şeker onun kötü planlarını alırsanız bilmek ister misiniz? Ralph ve Vanellope Şeker işlediği suçların Rush, ve burası işgal cy-hata kurtarmak için onu karşı karşıya gelecek. Dezavantajı bir program hatası ile Vanellope, oyun içinde sıkışıp ve herkes bu dünyada kaçmak ve tahliye başladığında, Vanellope kaçamaz olmasıdır. Ama Ralph, Felix ve Calhoun ile birlikte, Vanellope söndürmek için bir yol bulmak için geliyor. Kral Şeker arkasındaki büyük sır aslında karanlık niyetli, onun gerçek kimliğini saklıyor. Onlar Disney film, Batığı-It Ralph ortaya çıkar.

Diyelim boya Kral Şeker boyama Batığı-Ralph boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Kral Şeker bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Batığı-Ralph ücretsiz Kral Şeker boyama boyayabilirsiniz. Bu Kral Şeker boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Batığı-Ralph ile ilgilidir. Kral Şeker Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Batığı-Ralph bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Kral Şeker ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Batığı-Ralph en boyanmış sayfalar

Vanellope
7
10 üzerinden 7 - 205 oy
Boyalı
16898
kez

Vanellope von Schweetz, dokuz yıl bir kız görünümü ile bir karakter, Walt Disney çizgi Batığı-Ralph film yıldızlarından biridir. Vanellope Katılmak için birlikte bir araba bina kadar bir yarış ve iki uç katılmak Ralph için madalya çaldı bir karting yarışçısı olduğunu.

Felix Fix
7
10 üzerinden 7 - 110 oy
Boyalı
13203
kez

Felix hikaye o tüm bu yok eder Ralph kötü oyunu yeniden başarıyor Walt Disney Batığı-Ralph, gelen izlerken hangi oyunun iyi Fix It. Felix bulduğu her şeyi düzeltmek için sorumlu bir üreticisi ve tamircisi olduğunu.

Batığı-Ralph
6
10 üzerinden 6 - 81 oy
Boyalı
13161
kez

Ralph Fix-It Felix Jr Ralph Felix yıktığında binayı onarmak zorundadır adlı bir oyun kötülüktür. Ama Ralph hep kötü adam olmaktan yorgun olduğunu ve hayatta başka şeyler hakkında bilgi edinmek için ve geri kalanı için iyi bir şeyler yapmak için diğer oyunlar keşfetmek için karar verir. Tur diğer oyunlar ve ç ...