ALT DE LA IMAGEN

Ralph ve Felix

Batığı-Ralph Boyama

Ralph ve Felix

Ralph ve Felix

Ralph ve Felix boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Ralph Hurda ve Fix-It Felix, video oyunu Fix-It Felix iki iyi arkadaş, şimdi Batığı-It Ralph bir çizim boyama, ya da belki de kağıt üzerinde renk için Felix ve Ralph bu çizimi baskı için kullanılabilir. 3D tamamen yapılan Disney film gibi, artık bilgisayarınızda bu çizimler renk olabilir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10866 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 52 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10866 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Ralph ve Felix
Ralph ve Felix boyaması Sayfa

Batığı-It boyama Ralph ve Fix-It Ralph, Disney filmin ana karakterleri iki Batığı-It Kahraman Duty Çavuş Calhoun ve Sugar Rush gelen Vanellope Von Schweetz yanında, kendilerini bazı heyecan verici maceralar yer bulmak Ralph, bu kendi elleriyle çözmek gerekir.

Diyelim boya Ralph ve Felix boyama Batığı-Ralph boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Ralph ve Felix bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Batığı-Ralph ücretsiz Ralph ve Felix boyama boyayabilirsiniz. Bu Ralph ve Felix boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Batığı-Ralph ile ilgilidir. Ralph ve Felix Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Batığı-Ralph bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Ralph ve Felix ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Batığı-Ralph en boyanmış sayfalar

Vanellope
7
10 üzerinden 7 - 205 oy
Boyalı
16907
kez

Vanellope von Schweetz, dokuz yıl bir kız görünümü ile bir karakter, Walt Disney çizgi Batığı-Ralph film yıldızlarından biridir. Vanellope Katılmak için birlikte bir araba bina kadar bir yarış ve iki uç katılmak Ralph için madalya çaldı bir karting yarışçısı olduğunu.

Felix Fix
7
10 üzerinden 7 - 110 oy
Boyalı
13211
kez

Felix hikaye o tüm bu yok eder Ralph kötü oyunu yeniden başarıyor Walt Disney Batığı-Ralph, gelen izlerken hangi oyunun iyi Fix It. Felix bulduğu her şeyi düzeltmek için sorumlu bir üreticisi ve tamircisi olduğunu.

Batığı-Ralph
6
10 üzerinden 6 - 81 oy
Boyalı
13167
kez

Ralph Fix-It Felix Jr Ralph Felix yıktığında binayı onarmak zorundadır adlı bir oyun kötülüktür. Ama Ralph hep kötü adam olmaktan yorgun olduğunu ve hayatta başka şeyler hakkında bilgi edinmek için ve geri kalanı için iyi bir şeyler yapmak için diğer oyunlar keşfetmek için karar verir. Tur diğer oyunlar ve ç ...