ALT DE LA IMAGEN

Ralph ve Vanellope

Batığı-Ralph Boyama

Ralph ve Vanellope

Ralph ve Vanellope

Ralph ve Vanellope boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Renk komik küçük Vanellope von Schweetz ve büyük Ralph Hurda ile Batığı-it Ralph, gelen ana karakteri. Ralph bir kabadayı ortaya olsa bile, o büyük bir kalbi vardır ve kötü yapmanın yorgun bir video oyunu kötü adam olduğunu. Bu güzel ve ihale çizim renkli Ralph ve Vanellope çevrimiçi. Eğer boya kalemleri ile elle renk olabilir böylece de boş yazdırabilirsiniz unutmayın.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11021 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 31 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11021 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Ralph ve Vanellope
Ralph ve Vanellope boyaması Sayfa

Ralph Hurda boyama Vanellope von Schweetz arkadaşı sarılma. Batığı-it Ralph Walt Disney Animasyonlar tarafından bir animasyon filmi ve Ralph, bir kötü adam yaşam yorgun bir video oyunu bir kötü adam hikayesini anlatır.

Diyelim boya Ralph ve Vanellope boyama Batığı-Ralph boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Ralph ve Vanellope bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Batığı-Ralph ücretsiz Ralph ve Vanellope boyama boyayabilirsiniz. Bu Ralph ve Vanellope boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Batığı-Ralph ile ilgilidir. Ralph ve Vanellope Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Batığı-Ralph bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Ralph ve Vanellope ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Batığı-Ralph en boyanmış sayfalar

Vanellope
7
10 üzerinden 7 - 205 oy
Boyalı
16914
kez

Vanellope von Schweetz, dokuz yıl bir kız görünümü ile bir karakter, Walt Disney çizgi Batığı-Ralph film yıldızlarından biridir. Vanellope Katılmak için birlikte bir araba bina kadar bir yarış ve iki uç katılmak Ralph için madalya çaldı bir karting yarışçısı olduğunu.

Felix Fix
7
10 üzerinden 7 - 110 oy
Boyalı
13216
kez

Felix hikaye o tüm bu yok eder Ralph kötü oyunu yeniden başarıyor Walt Disney Batığı-Ralph, gelen izlerken hangi oyunun iyi Fix It. Felix bulduğu her şeyi düzeltmek için sorumlu bir üreticisi ve tamircisi olduğunu.

Batığı-Ralph
6
10 üzerinden 6 - 81 oy
Boyalı
13184
kez

Ralph Fix-It Felix Jr Ralph Felix yıktığında binayı onarmak zorundadır adlı bir oyun kötülüktür. Ama Ralph hep kötü adam olmaktan yorgun olduğunu ve hayatta başka şeyler hakkında bilgi edinmek için ve geri kalanı için iyi bir şeyler yapmak için diğer oyunlar keşfetmek için karar verir. Tur diğer oyunlar ve ç ...