ALT DE LA IMAGEN

Batman

Tasarımları Boyama Batman

Batman Boyama Sayfaları

Batman web sitemizden siyah beyaz resimler renk veren her gün renk boya ve eğlenmek için boyama sayfaları. Online dinlence ve eğlence alanı.

Batman Boyama Resimleri

Gönder!
Oylamak!
Paylaş!
Delicious
Kaynak Batman boyama

Harley Quinn boyama

Harley Quinn boyama

Bu karakter Batman savaşmak zorunda karşı DC Comics ve kötü adamlar grubunun bir parçası aittir. Harley Joker ile deli gibi aşık olduğu, ve dolayısıyla Dark Knight yenmek için kendi planları katılır. Başlangıçta Harley Quinn'in karakteri animasyon serisi için oluşturulan, ancak DC çizgi roman önemli bir karakter haline ge ... Devamı

Batman, ücretsiz boyama için çevrimiçi boya

Batman Boyama

Batman Yeni

Batman

Boyama Sayfaları ücretsiz olarak hakkında Türk Batman ve ilgili Bu süper kahraman DC Comics, eski Detective Comics adında bir şirket bir karakter. Bu süper kahraman aynı zamanda The Dark Knight denir ya Malone Maçları edilir. Müttefikleri arasında en tehlikeli misyonları onun takım arkadaşları olan onun uşak, polis Komiser Gordon ve Robin ve Batgirl, olan Alfred Pennyworth vardır. Birlikte diğerleri arasında Joker, Catwoman, Poison Ivy, Penguen, Bane, İki Yüz ve Korkuluk, gibi bazı tehlikeli hainlere karşı karşıya gerekir. Batman onun gerçek kimliğini gizler, o Bruce Wayne, Gotham City yaşayan varlıklı bir işadamı. Bu kahraman, bazen diğerleri arasında Superman ile Justice League, Wonder Woman, Green Lantern, Flash ve Aquaman olarak bilinen DC süper kahramanlardan, büyük bir ittifakın parçası olmuştur.

Batman Boyama Ücretsiz Internet üzerinde renkli resimleri boyamak için. Yazdırılabilir resimleri Batman. Batman karakteri o günden bu yana 1939 yılında Detective Comics sayı 27 çıktı, o sayısız çizgi roman, film, animasyon dizi ve video oyunları rol aldı. 90\'lı yıllarda, bu karakter onu daha popüler hale yardımcı Tim Burton filmlerinden bir üçlemenin oynadı. 2005 yılında Christopher Nolan\'ın yönettiği yeni bir üçleme büyük bir başarı oldu ve Batman Begins ile başladı. Bruce Wayne şehrinde suçlarla mücadele için birçok gadget\'lar ve araç vardır. Bunlar arasında, en popüler Batmobile denilen araba ve onun temel Batcave, faaliyetlerini planlamak için gizli bir yerdir.. Burada on line siyah beyaz resimleri var Batman şey indirmek ya da bilgisayarda bir şey yüklemek zorunda kalmadan İngilizce boya ve renk. Yeni çizimler Batman! ve en iyi çocuk çizimleri. . Boyaması sayfa Batman bilgisayarınızdan boya veya onları baskı ve bunları el ile renk olabilir. Ayrıca bilgisayarınıza istediğiniz her zaman baskı ve renk görüntü yükleyebilirsiniz.