ALT DE LA IMAGEN

Gerçekçi kedi

Kediler Boyama

Gerçekçi kedi

Gerçekçi kedi

Gerçekçi kedi boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Gerçek kediler tam oranlara sahiptir, çünkü bu resim boyama görünen kedi gerçekçi tarzda yapılır. Özellikle Avrupa'da ortak bir Avrupa kedi, çok yaygın dünyada kedi bir cins olduğunu. Kendi pet oluşturmak istiyorsanız, size dünya çapında en popüler hayvan birinin bu resimde tamamlamak için istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Kendi kedi ne diyorsunuz?

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9283 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 7.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 19 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9283 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Gerçekçi kedi
Gerçekçi kedi boyaması Sayfa

Avrupa ortak kedi Afrika ve Asya kökenli ve daha sonra Avrupa'ya yayıldı bir türdür. Bir güçlü kedi türü ve sıcaklık değişikliklerine karşı çok dayanıklıdır.

Diyelim boya Gerçekçi kedi boyama Kediler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Gerçekçi kedi bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Kediler ücretsiz Gerçekçi kedi boyama boyayabilirsiniz. Bu Gerçekçi kedi boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Kediler ile ilgilidir. Gerçekçi kedi Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Kediler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Gerçekçi kedi ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Kediler en boyanmış sayfalar

Manga kedi
8
10 üzerinden 8 - 25 oy
Boyalı
9729
kez

Bu resimde yıldız güzel küçük kedi Japon kökenli çizgi roman olan manga tarzı çizilir. Bu kedi, çok yumuşak kürk ve çok yumuşak olduğu görülmektedir. Kediler onları kucaklamak ve onlara kucaklamaları ve okşamaya yapmak için seviyorum evcil, bu yüzden onların sahipleri ile her zaman vardır. Eğer bir kedi isterseniz, şimdi renk bu güzel resim ile sanal bir tane olabilir.

Kedi yavrusu
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
9708
kez

Kediler bir hayranı iseniz burada bir ihale ifade ile bir küçük kedi yavrusu sunmak çünkü, şans vardır. Bu genç köpek kedi çok meraklı olduğunu ve etrafındaki dünyayı keşfediyor. Bazen, küçük kediler çok yaramaz olduğunu ve oynamak için kendi gücü dahilinde her şeyi kullanın. Eğer kedi seviyorsanız, şimdi bu çizim renk ve bu güzel hayvan kendi çizim oluşturabilir ...

Kabarık kedi
6
10 üzerinden 6 - 13 oy
Boyalı
9548
kez

Bu kadar sevimli yavru Sizinle tanışmak güzel, böylece samimi ifade kontrol edebilirsiniz. O çok kabarık kürk vardır ve fırçalanmış ve rengi seçmelisiniz. Sen sağlam bir renk ile bu kediyi boyayabilirsiniz, ya da noktalar, çizgiler yapabilir ya da bir şey aklınıza gelebilecek. Bu çizim sayesinde istediğiniz kedi var gibi renklerle, size ideal pet oluşturabilirsiniz renk.