ALT DE LA IMAGEN

oynak kedi

Kediler Boyama

oynak kedi

Oynak kedi

oynak kedi boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu boyama resimde görünen bu kedi onun yeni bebek, oyuncak fare ile oynamak için istekli. Yurtiçi kediler herhangi bir nesne ile oynamayı seviyorum, ve senin kedi çok güzel oyuncak satın rağmen, o hep onun göze çarpan kağıt veya başka bir şey, bir top gibi oynamak için eşyalarını yakalamak. Ne eksik bu sahnede renk biraz, o yüzden tamamlamak için resme renk gerekir. Eğer sık ​​renkleri seçin, ve aynı zamanda bir kağıt parçası üzerine renk çizim yazdırabilirsiniz.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 8966 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 3 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 8966 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
oynak kedi
oynak kedi boyaması Sayfa

Bu kediler bağımsız hayvanlar da çok oynak evcil hayvanlar, ve onların enerjisini harcamak için, onlarla birlikte oynamak için biraz zaman harcamak zorunda olduğunu söyledi rağmen.

Diyelim boya oynak kedi boyama Kediler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için oynak kedi bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Kediler ücretsiz oynak kedi boyama boyayabilirsiniz. Bu oynak kedi boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Kediler ile ilgilidir. oynak kedi Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Kediler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen oynak kedi ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Kediler en boyanmış sayfalar

Manga kedi
8
10 üzerinden 8 - 25 oy
Boyalı
9737
kez

Bu resimde yıldız güzel küçük kedi Japon kökenli çizgi roman olan manga tarzı çizilir. Bu kedi, çok yumuşak kürk ve çok yumuşak olduğu görülmektedir. Kediler onları kucaklamak ve onlara kucaklamaları ve okşamaya yapmak için seviyorum evcil, bu yüzden onların sahipleri ile her zaman vardır. Eğer bir kedi isterseniz, şimdi renk bu güzel resim ile sanal bir tane olabilir.

Kedi yavrusu
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
9714
kez

Kediler bir hayranı iseniz burada bir ihale ifade ile bir küçük kedi yavrusu sunmak çünkü, şans vardır. Bu genç köpek kedi çok meraklı olduğunu ve etrafındaki dünyayı keşfediyor. Bazen, küçük kediler çok yaramaz olduğunu ve oynamak için kendi gücü dahilinde her şeyi kullanın. Eğer kedi seviyorsanız, şimdi bu çizim renk ve bu güzel hayvan kendi çizim oluşturabilir ...

Kabarık kedi
6
10 üzerinden 6 - 13 oy
Boyalı
9555
kez

Bu kadar sevimli yavru Sizinle tanışmak güzel, böylece samimi ifade kontrol edebilirsiniz. O çok kabarık kürk vardır ve fırçalanmış ve rengi seçmelisiniz. Sen sağlam bir renk ile bu kediyi boyayabilirsiniz, ya da noktalar, çizgiler yapabilir ya da bir şey aklınıza gelebilecek. Bu çizim sayesinde istediğiniz kedi var gibi renklerle, size ideal pet oluşturabilirsiniz renk.