ALT DE LA IMAGEN

Çılgın Hırsız 2

Tasarımları Boyama Çılgın Hırsız 2

Çılgın Hırsız 2 Boyama Sayfaları

Çılgın Hırsız 2 web sitemizden siyah beyaz resimler renk veren her gün renk boya ve eğlenmek için boyama sayfaları. Online dinlence ve eğlence alanı.

Çılgın Hırsız 2 Boyama Resimleri

Gönder!
Oylamak!
Paylaş!
Delicious
Kaynak Çılgın Hırsız 2 boyama

Bebek Köle boyama

Bebek Köle boyama

Bu bebek köle Gru en küçük yardımcıları birinin bu boyama içinde masum bize bakıyor. Filmde Çılgın Hırsız 2 kölelerinin sevilen karakterler, ikisi de Minions adlı kendi film olacak. Şimdi size bizim boyama sayfaları bu komik ve çılgın karakterler keyfini, ve bilgisayar, online ... Devamı

Çılgın Hırsız 2, ücretsiz boyama için çevrimiçi boya

Çılgın Hırsız 2 Boyama

Çılgın Hırsız 2 Yeni

Çılgın Hırsız 2

Boyama Sayfaları ücretsiz olarak hakkında Türk Çılgın Hırsız 2 ve ilgili Sen Çılgın Hırsız 2 boyama, bu eğlenceli 3D animasyon filmlerinin ikinci taksit tadını çıkarabilirsiniz. Bu filmde, Gru bir kötü adam değil ve iyi bir baba olmak için yenilenmiştir. Onun üç kızı, Agnes, Edith ve Margo ile yaşıyor. Anti-kötü adam Ligi kötü bir kötü adam kimliğini öğrenmek için Gru sızmak karar. Lucy Wilde görevlerini Gru en arkadaşı olacak. Bizim Gru boyama kategorisinde Eğer filmde tüm karakterlerin resimleri bulabilirsiniz. Önemli köle çizimler, zaten onun ailesinin bir parçası olan Gru en küçük yardımcıları. Bu filmde ailenizle birlikte zevk aldıysanız, aynı zamanda Çılgın Hırsız 2 bu boyama tadını çıkarın. Bu film tüm izleyiciler için ve her yaş için uygundur.

Çılgın Hırsız 2 Boyama Ücretsiz Internet üzerinde renkli resimleri boyamak için. Yazdırılabilir resimleri Çılgın Hırsız 2. Çılgın Hırsız 2 Çılgın Hırsız, ikinci taksit. Bu yeni filmde Gru artık kötü adam olduğunu. Dr Hain çünkü özlemek onun kötü adam hayatı onu bırakır. Şimdi onlara yardım etmek Gru gerektiren anti-kötü adam Ligi olduğunu. Ortağı Lucy Wilde ile birlikte, yeni bir kötü adam kimliğini keşfetmek için kötü bir organizasyon içine sızmak gerekir. Kötü adam kendini El Macho çağırır. Karakterler sorun olduğunda, bu durumu kurtarmak için arkadaşlarınıza ve ailenize yardım alacak. Bu film 2013 yılında yayımlanan ve Steve Carell (Gru), Miranda Cosgrove (Margo), Elsie Fisher (Agnes), Dana Gaier (Edith) ve Kristen Wiig (Lucy Wilde) gibi aktörlerin sesleri özellikleri oldu. Zaman atık ve şimdi renk Çılgın Hırsız 2 fotoğraf yok.. Burada on line siyah beyaz resimleri var Çılgın Hırsız 2 şey indirmek ya da bilgisayarda bir şey yüklemek zorunda kalmadan İngilizce boya ve renk. Yeni çizimler Çılgın Hırsız 2! ve en iyi çocuk çizimleri. . Boyaması sayfa Çılgın Hırsız 2 bilgisayarınızdan boya veya onları baskı ve bunları el ile renk olabilir. Ayrıca bilgisayarınıza istediğiniz her zaman baskı ve renk görüntü yükleyebilirsiniz.