ALT DE LA IMAGEN

Iron Man 3

Demir Adam Boyama

Iron Man 3

Iron Man 3

Iron Man 3 boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Filmi Iron Man 3, size zırh Ironman Mark 42 (Mark XLII) göreceksiniz ve bu resimde gibi onun avucunun onun lazer ışını gösteren çevrimiçi Iron Man renk olabilir. Ayrıca kağıt üzerinde renk Iron Man 3 bir resim baskı ve Ironman 3 film çizimleri ile arkadaşlarınızla eğlenceli olabilir. Sen İntikamcılar gerçek bir süper kahraman gibi hissedeceksiniz!

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 20312 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 275 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 20312 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Iron Man 3
Iron Man 3 boyaması Sayfa

Filmi Iron Man 3, Iron Man Mark 42 Boyama. Bu Ironman filmde, Shane Black yönettiği, bu ve süper kahraman diğer yeni zırh Tony Stark ego değiştirmek göreceksiniz, ve bu çizimler ile bilgisayara alıp renk veya kağıt yazdırabilirsiniz Iron Man yazdırmak için. Bu süper kahraman üçüncü filmde Tony Stark, çünkü psikolojik bir bozukluğun zorlayıcı yeni Iron Man takım elbise oluşturmak için onun çoğu zaman ayırmıştır nasıl gösterilir. Sonuç olarak, bu filmde belirli bir işlev için tasarlanmış çok sayıda takviye kuvvet her göreceksiniz. Düşmanının ellerinde Biber, hayatını kurtarmak: en tehlikeli an o bir tek amacı ile tüm faydalanmak gerekir. Bu film Suspense serisi başlıklı Tales numara 39\'da, Mart 1963 ilk kez bir çizgi görünmesini Stan Lee tarafından oluşturulan Marvel çizgi roman kahramanın üçlemesinin üçüncü taksit.

Diyelim boya Iron Man 3 boyama Demir Adam boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Iron Man 3 bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Demir Adam ücretsiz Iron Man 3 boyama boyayabilirsiniz. Bu Iron Man 3 boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Demir Adam ile ilgilidir. Iron Man 3 Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Demir Adam bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Iron Man 3 ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Demir Adam en boyanmış sayfalar

Iron Man Kask
6
10 üzerinden 6 - 377 oy
Boyalı
23041
kez

Iron Man sevdiğiniz süper kahraman ise, artık Tony Stark onun zırh ile karşı karşıya gelecek zalimleri ve suçluların terörize etmek çok şiddetli bir ifade vardır Iron Man kask, renk olabilir. Kask kırmızı ve sarı olsa da, bu sayfaya renk istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz, ve ayrıca Iron Man ve rengi bir ka ...

Savaş Makinesi
5
10 üzerinden 5 - 250 oy
Boyalı
18134
kez

Size getirmek Savaş Makinesi ve boyama sayesinde, Iron Man ortağı renk vermek mümkün olacak. Iron Man 3 Demir Patriot olur Savaş Makinesi paketi, giyer bir aktör Don Cheadle oynadığı Albay James Rhodey Rodos olduğunu. O Kuzey Amerika Hava Kuvvetleri bir yüksek komutanı ve Tony Stark iyi bir arkadaşım.

Ironman
5
10 üzerinden 5 - 124 oy
Boyalı
15753
kez

Iron Man, Yenilmezler kurucusu üyesi, onu Tony Stark rolü Robert Downey Jr başrollerini oynadığı ilk Iron Man film bir çok karakteristik duruş ile, zemin delme görebileceğiniz bu etkileyici boyama ile birlikte gelen şimdi çevrimiçi ya da kağıt üzerinde renk olabilir Iron Man zırhı yaratıcısı.