ALT DE LA IMAGEN

Iron Man Mark 1

Demir Adam Boyama

Iron Man Mark 1

Iron Man Mark 1

Iron Man Mark 1 boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu robot da Tony Stark esaret kaçmak için bu zırh kaçırılan ve inşa edildiği Iron Man gelişmiş sürümü ortaya çıkan tasarım Iron Man Mark 1, olarak bilinen ilk Ironman zırh vardır. Eğer Iron Man, renk Iron Man Mark I, ilk Iron Man zırhının bizim boyama ile kendi zırh. Isterseniz. Büyük Ironman bu zırh değil mi? Kuşkusuz, ilk prototip olduğu için Tony ıssız bir mağarada hapsedildi zaman onun hayatını kurtardı tehditkar bir görünüme sahiptir. Sen daha parlak ve yeni bir görünüm için boyayabilirsiniz.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 12974 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 82 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 12974 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Iron Man Mark 1
Iron Man Mark 1 boyaması Sayfa

Iron Man Mark 1, Tony Stark çölde onun kaçırma kaçan hangi ile orijinal Iron Man zırhı boyama. Şimdi, bunun yerine en yüksek teklifi verene satmak için silah, Tony Stark kendi yoluyla onun Ironman zırh ve suçla mücadele mükemmel adamıştır. Zaten yazdırmak için bu Ironman çizim ile kendi Iron Man renk olabilir. Bu büyük demir zırh Kaçırıldığında ise Tony ulaşılabilecek hurda malzemelerden inşa edilmiştir. Onun giysisinin ilk prototip oluşturmak için, Stark Dr Yinsen, bir bilim adamının yardımıyla Ilan. Önce minyatür, güçlü bir enerji jeneratörü bir ark reaktör inşa.Jeneratörün gücünü kullanarak, kaçış için bir yol olarak kullanmak için harika bir zırh oluşturmak. Daha sonra bir efsane haline Marvel süper-kahraman kökenli nasıl bir metal devi sonra hepimiz biliyoruz karakter haline rafine olacaktır.

Diyelim boya Iron Man Mark 1 boyama Demir Adam boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Iron Man Mark 1 bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Demir Adam ücretsiz Iron Man Mark 1 boyama boyayabilirsiniz. Bu Iron Man Mark 1 boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Demir Adam ile ilgilidir. Iron Man Mark 1 Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Demir Adam bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Iron Man Mark 1 ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Demir Adam en boyanmış sayfalar

Iron Man Kask
6
10 üzerinden 6 - 377 oy
Boyalı
23064
kez

Iron Man sevdiğiniz süper kahraman ise, artık Tony Stark onun zırh ile karşı karşıya gelecek zalimleri ve suçluların terörize etmek çok şiddetli bir ifade vardır Iron Man kask, renk olabilir. Kask kırmızı ve sarı olsa da, bu sayfaya renk istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz, ve ayrıca Iron Man ve rengi bir ka ...

Iron Man 3
6
10 üzerinden 6 - 275 oy
Boyalı
20334
kez

Filmi Iron Man 3, size zırh Ironman Mark 42 (Mark XLII) göreceksiniz ve bu resimde gibi onun avucunun onun lazer ışını gösteren çevrimiçi Iron Man renk olabilir. Ayrıca kağıt üzerinde renk Iron Man 3 bir resim baskı ve Ironman 3 film çizimleri ile arkadaşlarınızla eğlenceli olabilir. Sen İntikamcılar gerçek bir süpe ...

Savaş Makinesi
5
10 üzerinden 5 - 250 oy
Boyalı
18160
kez

Size getirmek Savaş Makinesi ve boyama sayesinde, Iron Man ortağı renk vermek mümkün olacak. Iron Man 3 Demir Patriot olur Savaş Makinesi paketi, giyer bir aktör Don Cheadle oynadığı Albay James Rhodey Rodos olduğunu. O Kuzey Amerika Hava Kuvvetleri bir yüksek komutanı ve Tony Stark iyi bir arkadaşım.