ALT DE LA IMAGEN

Marvel Iron Man

Demir Adam Boyama

Marvel Iron Man

Marvel Iron Man

Marvel Iron Man boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Iron Man Bu boyama ile onun orijinal hikayeler, Marvel çizgi roman çıktı orijinal Iron Man kendi çizim yapmak mümkün olacak. Gördüğünüz gibi, filmlerde sürümü farklı Iron Man gibi görünüyor, ama bu popüler süper kahraman, Iron Man oluştururken Stan Lee gibi hissediyorum ki, Iron Man bu baskı sayfa hala orijinal özü hepsi var. Bu çizim Gerilim # 39 Tales ilk ortaya çıktığı tarihten itibaren. O zamandan beri, bu Marvel kahramanın görünümünü temsil etmiş her sanatçıya göre büyük değişkenlik göstermiştir, bu süper kahraman çizgi roman ortaya çıktı ilk tasarımlar biridir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 12626 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 51 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 12626 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Marvel Iron Man
Marvel Iron Man boyaması Sayfa

Marvel çizgi roman orijinal sürümünde Iron Man boyama. Bu onun 1963 yılında Iron Man karakteri oluştururken Stan Lee icat özgün tasarım. Ayrıca Ironman olarak bilinen Tony Stark bir hayranı iseniz, o zaman mutlaka bu Iron Man çizimler boyama keyfine varacaksınız. Bu kahraman çizgi roman oluşturulması katıldı Her sanatçının kendi tarzı ve karakteri onun vizyonunu şekillendirdi. Bu nedenle, sürekli gelişen bir karakter yapan Iron Man takım elbise, birçok farklı versiyonları vardır. Bu en popüler karakterlerinden biri olduğu için, o ayrı diğer karakterlerin Captain America ve Thor ile, Avengers popüler grubu gibi diğer güçlü süper kahraman ile önemli ittifaklar kurmaya görülmüştür. O War Machine veya Iron Patriot zırh giydiği zaman da onun arkadaşı Rhodey büyük müttefiki.

Diyelim boya Marvel Iron Man boyama Demir Adam boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Marvel Iron Man bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Demir Adam ücretsiz Marvel Iron Man boyama boyayabilirsiniz. Bu Marvel Iron Man boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Demir Adam ile ilgilidir. Marvel Iron Man Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Demir Adam bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Marvel Iron Man ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Demir Adam en boyanmış sayfalar

Iron Man Kask
6
10 üzerinden 6 - 377 oy
Boyalı
23041
kez

Iron Man sevdiğiniz süper kahraman ise, artık Tony Stark onun zırh ile karşı karşıya gelecek zalimleri ve suçluların terörize etmek çok şiddetli bir ifade vardır Iron Man kask, renk olabilir. Kask kırmızı ve sarı olsa da, bu sayfaya renk istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz, ve ayrıca Iron Man ve rengi bir ka ...

Iron Man 3
6
10 üzerinden 6 - 275 oy
Boyalı
20313
kez

Filmi Iron Man 3, size zırh Ironman Mark 42 (Mark XLII) göreceksiniz ve bu resimde gibi onun avucunun onun lazer ışını gösteren çevrimiçi Iron Man renk olabilir. Ayrıca kağıt üzerinde renk Iron Man 3 bir resim baskı ve Ironman 3 film çizimleri ile arkadaşlarınızla eğlenceli olabilir. Sen İntikamcılar gerçek bir süpe ...

Savaş Makinesi
5
10 üzerinden 5 - 250 oy
Boyalı
18134
kez

Size getirmek Savaş Makinesi ve boyama sayesinde, Iron Man ortağı renk vermek mümkün olacak. Iron Man 3 Demir Patriot olur Savaş Makinesi paketi, giyer bir aktör Don Cheadle oynadığı Albay James Rhodey Rodos olduğunu. O Kuzey Amerika Hava Kuvvetleri bir yüksek komutanı ve Tony Stark iyi bir arkadaşım.