ALT DE LA IMAGEN

Denizkızı Kız

Deniz Kızları Boyama

Denizkızı Kız

Denizkızı Kız

Denizkızı Kız boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu küçük denizkızı çizim biz yosun arasında büyük bir deniz kabuğu içinde genç bir mitolojik yaratık görebilirsiniz. Kabarcıklar arasında, bu denizkızı tatlılık ile bize bakıyor, ve size tercih olarak bu resimde renk istediğiniz renkleri seçmek için tamamen ücretsizdir. Ile, web doğrudan bu çizim çevrimiçi boyama seçeneği var, ya da boş çizim indirmek ve bir kağıt güzel bir denizkızı olabilir böylece kendi boya kalemi, renkli kalem ya da işaretleri kullanmak yazdırabilirsiniz hangi istediğiniz her şeyi dekore edebilirsiniz. Eğer buzdolabı sizin tarafınızdan renkli bir çizim olması gibi hissediyor musunuz? Daha sonra bu denizkızı kız renk ile hayatınızı doldurmak için mükemmel bir bahane.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9940 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 20 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9940 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Denizkızı Kız
Denizkızı Kız boyaması Sayfa

Bir kız denizkızı güzel bir zaman mümkün olacak hangi ile, tamamen ücretsiz olan güzel bir boyama içinde, denizin altındaki yosun arasında bir deniz kabuğu bize bakar. Onun, geleneksel folklor hikayeleri onlar gemilerini çökme böylece kafa karıştırıcı denizciler için ileriye baktı kurnaz varlıklar olarak göründüğü deniz kızları, hakkında sahip olduğu görüntüden çok farklı mitolojisinden çok güzel bir denizaltı yaratık onu tatlı bakışları sayesinde anlayabilirsiniz kayaların içine. Çok sayıda efsane olarak size Ulysses askerleri ile kulaklarını kapak yapar kendi ilahiler gelen Argonauts dikkatini dağıtmak için deniz kızları daha yüksek seslendirdi Orpheus sayesinde, ya da Odyssey, kaydettiğiniz, Jason ve Argonauts gibi, bu durumlar var amacıyla mum, bu varlıklar dinlemek, ya da klasik Yunanistan gravürler bir kadın başkanı ile kuşlar gibi görünen bu canlıların, arayışı içinde denize atlamak olmaz bu yüzden bile direğine kendini bağlı değil ve bir balık vücudunun yarısı. Ama kötü rolleri hikayeleri tüm. Disney tarafından sürüm Andersen tarafından küçük denizkızı, bir hikaye olarak, kahramanı bir cadı ile ilgilidir ve onu tatlı ses ya da o aşık bir denizci sevgisini kazanmak için insan bacaklar bir çift değiştirir.

Diyelim boya Denizkızı Kız boyama Deniz Kızları boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Denizkızı Kız bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Deniz Kızları ücretsiz Denizkızı Kız boyama boyayabilirsiniz. Bu Denizkızı Kız boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Deniz Kızları ile ilgilidir. Denizkızı Kız Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Deniz Kızları bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Denizkızı Kız ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Deniz Kızları en boyanmış sayfalar

Manga Denizkızı
6
10 üzerinden 6 - 45 oy
Boyalı
11283
kez

Bu çizimde, bir manga denizkızı renk olabilir, bu anime denizkızı tüm detayları dikkat çekici olsun boyama için mükemmel bir yerdir. İstediğin renkleri seçebilir ve bir sirenin kendi tasarımı var. Bir denizkızı da boyama çizim için sesleri ve renkleri ile Deney güzel olacak. Eğer isterseniz, boyama önce veya sonra yazdırabi ...

Gerçekçi Deniz Kızı
7
10 üzerinden 7 - 36 oy
Boyalı
11089
kez

Dikkatli Renk Bu gerçekçi denizkızı, o su altında yüzer. Bu denizkızı boyama zorluk yüksek düzeyde ima daha gerçekçi bir tarzı vardır. Yani her düzeyde ve her yaş için deniz kızları çizimleri vardır. Eğer boyama iyi iseniz, deniz altında bu denizkızı yüzme için gidin.

Deniz kızı
7
10 üzerinden 7 - 23 oy
Boyalı
10956
kez

Dostu denizkızı boyama. Bu siren tatlı ve masum görünüyor, ama mitolojiye göre, denizkızları kayalara cezbetmek ve onları iplikçik izin denizciler aldattı. Neyse ki, aynı zamanda renk bu çizim sirenleri gibi iyi vardır, bu yüzden sakince bu denizkızı renklendirebilirsiniz.En güzel online renk sayfası yapmak için farklı renkl ...