ALT DE LA IMAGEN

Prens ile Prenses Kar Beyaz

Disney Prensesleri Boyama

Prens ile Prenses Kar Beyaz

Prens ile Prenses Kar Beyaz

Prens ile Prenses Kar Beyaz boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Prenses Kar Beyaz filmi Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler kahramanı. Filmin nasıl onun kötü üvey anne ve üvey onu bulur ve bir elma tarafından zehirlenmiş kadar bakım ve korunmasına cüce madencilerin evde biter orman yoluyla prenses kaçış. Anlatıyor Sonunda tekrar evlenmek biter hangi bir prens öpücük tarafından hayata.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10557 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 44 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10557 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Prens ile Prenses Kar Beyaz
Prens ile Prenses Kar Beyaz boyaması Sayfa

Kar Beyaz bir Walt Disney çizgi ilk karakter olarak en sevilen Disney Prenseslere biridir. Pamuk Prenses ve filmin final sahnelerinden biri bu resimde Prens dans. Aşk ve masum yiğitliği bir film Walt Disney ilk uzun metrajlı filmi oldu ve ona şöhret verdi.

Diyelim boya Prens ile Prenses Kar Beyaz boyama Disney Prensesleri boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Prens ile Prenses Kar Beyaz bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Disney Prensesleri ücretsiz Prens ile Prenses Kar Beyaz boyama boyayabilirsiniz. Bu Prens ile Prenses Kar Beyaz boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Disney Prensesleri ile ilgilidir. Prens ile Prenses Kar Beyaz Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Disney Prensesleri bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Prens ile Prenses Kar Beyaz ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Disney Prensesleri en boyanmış sayfalar

Prenses Rapunzel
5
10 üzerinden 5 - 99 oy
Boyalı
13702
kez

Rapunzel, bir kulede yaşayan bir prenses sarışın uzun bir yele vardır. Sanki sihirli güçleri olan saçlı doğdu ve onun arkadaşı bukalemun Pascal ile onun kızı olarak yetişmiş bir kadın tarafından kaçırıldığı sayar Walt Disney filmi Karmakarışık , yıldızı. Flynn Rider ...

Prens ile Prenses Sindirella
6
10 üzerinden 6 - 56 oy
Boyalı
12083
kez

Külkedisi üvey anne ve üvey kardeşleri imkansız hayat kurmak bir asilzade anlatıyor film, Prenses Sindirella yıldızı. Bir maskeli baloya gitmek ve prensin ona aşık, ama yine bulmak ve nihayet evlenmek ve hikaye biter iyi ve zaferler aşk için kullandığı cam terlik, kaçış ve kaybetmek vardır.

Prenses Aurora
6
10 üzerinden 6 - 60 oy
Boyalı
12021
kez

Prenses Aurora filmi Uyuyan Güzel kahramanı. Aurora geldiğinde anne ve babasının krallık bütün vatandaşların ona özel bir hediye yapmak, ancak cadı zararlı cümle bir çıkrık ve uykuda düşme ile delindi olmak. Aurora delindi ve Prens Philip kaleye gelir ve aşk ilk öpücük ile uyanana dek uykuya dalar.