ALT DE LA IMAGEN

Prenses Ariel

Disney Prensesleri Boyama

Prenses Ariel

Prenses Ariel

Prenses Ariel boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Ariel Disney film prenses Küçük Deniz Kızı, bir insan prens, Prens Eric karşılar ve batan tekne onun kurtuluşundan sonra ona aşık bir deniz prenses, Kral Triton kızı anlatıyor bir film. Bu prenses deniz cadı onu prens ile yürümek ve olmaya bacaklar verir ile anlaşmaya gelir, ama bunun yerine kullanmak için ses çalar.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11503 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 47 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11503 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Prenses Ariel
Prenses Ariel boyaması Sayfa

Ariel Disney Prensesleri, favori karakterleri daha popüler kızlar Disney filmlerinin kahramanlarından bir koleksiyon. Disney Prenses Ariel filmiyle sevgi ve sevgilisi bakımında tüm zorluklarla karşı karşıya için her şeyi bırakır karakter ve kişiliğe sahip olduğunu sevgi, özveri ve cesaret güzel hikaye için en popüler biridir.

Diyelim boya Prenses Ariel boyama Disney Prensesleri boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Prenses Ariel bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Disney Prensesleri ücretsiz Prenses Ariel boyama boyayabilirsiniz. Bu Prenses Ariel boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Disney Prensesleri ile ilgilidir. Prenses Ariel Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Disney Prensesleri bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Prenses Ariel ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Disney Prensesleri en boyanmış sayfalar

Prenses Rapunzel
5
10 üzerinden 5 - 100 oy
Boyalı
14005
kez

Rapunzel, bir kulede yaşayan bir prenses sarışın uzun bir yele vardır. Sanki sihirli güçleri olan saçlı doğdu ve onun arkadaşı bukalemun Pascal ile onun kızı olarak yetişmiş bir kadın tarafından kaçırıldığı sayar Walt Disney filmi Karmakarışık , yıldızı. Flynn Rider ...

Prens ile Prenses Sindirella
6
10 üzerinden 6 - 57 oy
Boyalı
12337
kez

Külkedisi üvey anne ve üvey kardeşleri imkansız hayat kurmak bir asilzade anlatıyor film, Prenses Sindirella yıldızı. Bir maskeli baloya gitmek ve prensin ona aşık, ama yine bulmak ve nihayet evlenmek ve hikaye biter iyi ve zaferler aşk için kullandığı cam terlik, kaçış ve kaybetmek vardır.

Prenses Aurora
6
10 üzerinden 6 - 60 oy
Boyalı
12313
kez

Prenses Aurora filmi Uyuyan Güzel kahramanı. Aurora geldiğinde anne ve babasının krallık bütün vatandaşların ona özel bir hediye yapmak, ancak cadı zararlı cümle bir çıkrık ve uykuda düşme ile delindi olmak. Aurora delindi ve Prens Philip kaleye gelir ve aşk ilk öpücük ile uyanana dek uykuya dalar.