ALT DE LA IMAGEN

Prenses Aurora

Disney Prensesleri Boyama

Prenses Aurora

Prenses Aurora

Prenses Aurora boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Prenses Aurora filmi Uyuyan Güzel kahramanı. Aurora geldiğinde anne ve babasının krallık bütün vatandaşların ona özel bir hediye yapmak, ancak cadı zararlı cümle bir çıkrık ve uykuda düşme ile delindi olmak. Aurora delindi ve Prens Philip kaleye gelir ve aşk ilk öpücük ile uyanana dek uykuya dalar.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 12305 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 60 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 12305 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Prenses Aurora
Prenses Aurora boyaması Sayfa

Disney Prenses Aurora çoğu karakter ve Walt Disney filmleri kadın kahramanları dayalı oyuncakların bu koleksiyon karşı karşıya kızlar tarafından sevilen biridir. Prenses Aurora Prens Philip için onun evlenme doğumda verdiler ve sonunda aşk için onunla evlenir olduğunu habersiz düşer güzel bir sese sahip bir masum kız.

Diyelim boya Prenses Aurora boyama Disney Prensesleri boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Prenses Aurora bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Disney Prensesleri ücretsiz Prenses Aurora boyama boyayabilirsiniz. Bu Prenses Aurora boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Disney Prensesleri ile ilgilidir. Prenses Aurora Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Disney Prensesleri bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Prenses Aurora ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Disney Prensesleri en boyanmış sayfalar

Prenses Rapunzel
5
10 üzerinden 5 - 100 oy
Boyalı
14003
kez

Rapunzel, bir kulede yaşayan bir prenses sarışın uzun bir yele vardır. Sanki sihirli güçleri olan saçlı doğdu ve onun arkadaşı bukalemun Pascal ile onun kızı olarak yetişmiş bir kadın tarafından kaçırıldığı sayar Walt Disney filmi Karmakarışık , yıldızı. Flynn Rider ...

Prens ile Prenses Sindirella
6
10 üzerinden 6 - 57 oy
Boyalı
12331
kez

Külkedisi üvey anne ve üvey kardeşleri imkansız hayat kurmak bir asilzade anlatıyor film, Prenses Sindirella yıldızı. Bir maskeli baloya gitmek ve prensin ona aşık, ama yine bulmak ve nihayet evlenmek ve hikaye biter iyi ve zaferler aşk için kullandığı cam terlik, kaçış ve kaybetmek vardır.

Prenses Belle
5
10 üzerinden 5 - 82 oy
Boyalı
11910
kez

Belle filmi Güzellik ve canavar kahramanı olduğunu. Belle de biterse kadar prenses olunca, bir deli mucit değil, doğuştan bir prenses kızı, ama bir prens evlendi. Belle nerede yaşadığını babasının canavar karşılayan bir kale, bir prens lanetli gizler ve o düştüğünde serbest bırakıldıktan bi ...