ALT DE LA IMAGEN

Prenses Mulan

Disney Prensesleri Boyama

Prenses Mulan

Prenses Mulan

Prenses Mulan boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu, böyle bir prenses gibi bir ordu generalinin kızı değildir ve başka bir asker evlenir rağmen Mulan, Çin'in ilk prenses oldu. Mulan kadınların orduda izin verilmiyordu, çünkü bir adam kılığında, Çin saldırdı Moğollara karşı savaşta babasının yerine ve onları yenmek için getirmek için onlara karşı savaştı. Mulan geleneksel prenses kalıp kırma, cesareti ve gücü bir örnektir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10182 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 16 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10182 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Prenses Mulan
Prenses Mulan boyaması Sayfa

Mulan babasını savunmak için erkek kılığına savaşa gitmek için tereddüt etmedi güçlü ve cesur bir kadın, bir örnek olarak en sevilen Disney Prenseslere biridir. Disney Prenseslere, Walt Disney animasyon filmleri kadın kahramanları ile yapılan karakterler ve oyuncaklar bir koleksiyon

Diyelim boya Prenses Mulan boyama Disney Prensesleri boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Prenses Mulan bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Disney Prensesleri ücretsiz Prenses Mulan boyama boyayabilirsiniz. Bu Prenses Mulan boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Disney Prensesleri ile ilgilidir. Prenses Mulan Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Disney Prensesleri bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Prenses Mulan ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Disney Prensesleri en boyanmış sayfalar

Prenses Rapunzel
5
10 üzerinden 5 - 99 oy
Boyalı
13713
kez

Rapunzel, bir kulede yaşayan bir prenses sarışın uzun bir yele vardır. Sanki sihirli güçleri olan saçlı doğdu ve onun arkadaşı bukalemun Pascal ile onun kızı olarak yetişmiş bir kadın tarafından kaçırıldığı sayar Walt Disney filmi Karmakarışık , yıldızı. Flynn Rider ...

Prens ile Prenses Sindirella
6
10 üzerinden 6 - 56 oy
Boyalı
12091
kez

Külkedisi üvey anne ve üvey kardeşleri imkansız hayat kurmak bir asilzade anlatıyor film, Prenses Sindirella yıldızı. Bir maskeli baloya gitmek ve prensin ona aşık, ama yine bulmak ve nihayet evlenmek ve hikaye biter iyi ve zaferler aşk için kullandığı cam terlik, kaçış ve kaybetmek vardır.

Prenses Aurora
6
10 üzerinden 6 - 60 oy
Boyalı
12032
kez

Prenses Aurora filmi Uyuyan Güzel kahramanı. Aurora geldiğinde anne ve babasının krallık bütün vatandaşların ona özel bir hediye yapmak, ancak cadı zararlı cümle bir çıkrık ve uykuda düşme ile delindi olmak. Aurora delindi ve Prens Philip kaleye gelir ve aşk ilk öpücük ile uyanana dek uykuya dalar.