ALT DE LA IMAGEN

Prenses Pocahontas

Disney Prensesleri Boyama

Prenses Pocahontas

Prenses Pocahontas

Prenses Pocahontas boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Pocahontas kendi adını taşıyan Disney film yıldızı. Pocahontas bir prenses, ama bir Kızılderili kabile şefi kızı değil. Film kaşif John Smith ve birlikte Hintliler İngilizce hırs karşı savunmak için altın ve Pocahontas düşme arama Virginia İngiliz sömürgecilerin varış hikayesini anlatıyor.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10852 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 54 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10852 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Prenses Pocahontas
Prenses Pocahontas boyaması Sayfa

Pocahontas Disney Prenses koleksiyonu, en popüler Walt Disney filmleri kadın kahramanları bir derleme yıldızlarından biridir. Kızlar bunlara örnek olması için bu koleksiyon. Pocahontas gerçek bir kişi esinlenerek tek değil, bir hikaye veya senaryo dan, tarihsel bir gerçeği oldu.

Diyelim boya Prenses Pocahontas boyama Disney Prensesleri boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Prenses Pocahontas bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Disney Prensesleri ücretsiz Prenses Pocahontas boyama boyayabilirsiniz. Bu Prenses Pocahontas boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Disney Prensesleri ile ilgilidir. Prenses Pocahontas Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Disney Prensesleri bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Prenses Pocahontas ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Disney Prensesleri en boyanmış sayfalar

Prenses Rapunzel
5
10 üzerinden 5 - 100 oy
Boyalı
14005
kez

Rapunzel, bir kulede yaşayan bir prenses sarışın uzun bir yele vardır. Sanki sihirli güçleri olan saçlı doğdu ve onun arkadaşı bukalemun Pascal ile onun kızı olarak yetişmiş bir kadın tarafından kaçırıldığı sayar Walt Disney filmi Karmakarışık , yıldızı. Flynn Rider ...

Prens ile Prenses Sindirella
6
10 üzerinden 6 - 57 oy
Boyalı
12337
kez

Külkedisi üvey anne ve üvey kardeşleri imkansız hayat kurmak bir asilzade anlatıyor film, Prenses Sindirella yıldızı. Bir maskeli baloya gitmek ve prensin ona aşık, ama yine bulmak ve nihayet evlenmek ve hikaye biter iyi ve zaferler aşk için kullandığı cam terlik, kaçış ve kaybetmek vardır.

Prenses Aurora
6
10 üzerinden 6 - 60 oy
Boyalı
12313
kez

Prenses Aurora filmi Uyuyan Güzel kahramanı. Aurora geldiğinde anne ve babasının krallık bütün vatandaşların ona özel bir hediye yapmak, ancak cadı zararlı cümle bir çıkrık ve uykuda düşme ile delindi olmak. Aurora delindi ve Prens Philip kaleye gelir ve aşk ilk öpücük ile uyanana dek uykuya dalar.