ALT DE LA IMAGEN

Prenses Rapunzel

Disney Prensesleri Boyama

Prenses Rapunzel

Prenses Rapunzel

Prenses Rapunzel boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Rapunzel, bir kulede yaşayan bir prenses sarışın uzun bir yele vardır. Sanki sihirli güçleri olan saçlı doğdu ve onun arkadaşı bukalemun Pascal ile onun kızı olarak yetişmiş bir kadın tarafından kaçırıldığı sayar Walt Disney filmi Karmakarışık , yıldızı. Flynn Rider adlı bir hırsızı prenses taç görevlisi çaldı ve kaçan onun kule ulaşır.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 13703 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 99 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 13703 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Prenses Rapunzel
Prenses Rapunzel boyaması Sayfa

Rapunzel Grimm Kardeşler bir masal koleksiyonundan. Disney Prenses koleksiyonu, kadın kahramanları Walt Disney filmlerini toplama kısmı kızları hedef.

Diyelim boya Prenses Rapunzel boyama Disney Prensesleri boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Prenses Rapunzel bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Disney Prensesleri ücretsiz Prenses Rapunzel boyama boyayabilirsiniz. Bu Prenses Rapunzel boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Disney Prensesleri ile ilgilidir. Prenses Rapunzel Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Disney Prensesleri bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Prenses Rapunzel ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Disney Prensesleri en boyanmış sayfalar

Prens ile Prenses Sindirella
6
10 üzerinden 6 - 56 oy
Boyalı
12084
kez

Külkedisi üvey anne ve üvey kardeşleri imkansız hayat kurmak bir asilzade anlatıyor film, Prenses Sindirella yıldızı. Bir maskeli baloya gitmek ve prensin ona aşık, ama yine bulmak ve nihayet evlenmek ve hikaye biter iyi ve zaferler aşk için kullandığı cam terlik, kaçış ve kaybetmek vardır.

Prenses Aurora
6
10 üzerinden 6 - 60 oy
Boyalı
12021
kez

Prenses Aurora filmi Uyuyan Güzel kahramanı. Aurora geldiğinde anne ve babasının krallık bütün vatandaşların ona özel bir hediye yapmak, ancak cadı zararlı cümle bir çıkrık ve uykuda düşme ile delindi olmak. Aurora delindi ve Prens Philip kaleye gelir ve aşk ilk öpücük ile uyanana dek uykuya dalar.

Prenses Belle
5
10 üzerinden 5 - 81 oy
Boyalı
11637
kez

Belle filmi Güzellik ve canavar kahramanı olduğunu. Belle de biterse kadar prenses olunca, bir deli mucit değil, doğuştan bir prenses kızı, ama bir prens evlendi. Belle nerede yaşadığını babasının canavar karşılayan bir kale, bir prens lanetli gizler ve o düştüğünde serbest bırakıldıktan bi ...