ALT DE LA IMAGEN

Prenses Tiana

Disney Prensesleri Boyama

Prenses Tiana

Prenses Tiana

Prenses Tiana boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Tiana filmi Prenses ve Kurbağa kadın başrol olduğunu. Prens Naveen kötü Dr Facilier tarafından kurbağaya dönüştü ve Tiana Prens tanışır ve ona onu öpmek ve sonra bir kişi olmaya ikna, ancak bunun yerine Tiana kurbağa döner ve birlikte oynayan bir timsah eşliğinde, Mama Odie bakmak zorunda olduğu trompet ve bir ateş böceği, tekrar insan olmak için umutsuz bir romantik.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11132 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 41 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11132 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Prenses Tiana
Prenses Tiana boyaması Sayfa

Tiana prensesler Disney, oyuncak, bebek koleksiyonu bir araya getirdi ve daha fazla kız yönelik oylandı Walt Disney animasyon filmi kahramanı biri biridir.

Diyelim boya Prenses Tiana boyama Disney Prensesleri boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Prenses Tiana bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Disney Prensesleri ücretsiz Prenses Tiana boyama boyayabilirsiniz. Bu Prenses Tiana boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Disney Prensesleri ile ilgilidir. Prenses Tiana Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Disney Prensesleri bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Prenses Tiana ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Disney Prensesleri en boyanmış sayfalar

Prenses Rapunzel
5
10 üzerinden 5 - 99 oy
Boyalı
13698
kez

Rapunzel, bir kulede yaşayan bir prenses sarışın uzun bir yele vardır. Sanki sihirli güçleri olan saçlı doğdu ve onun arkadaşı bukalemun Pascal ile onun kızı olarak yetişmiş bir kadın tarafından kaçırıldığı sayar Walt Disney filmi Karmakarışık , yıldızı. Flynn Rider ...

Prens ile Prenses Sindirella
6
10 üzerinden 6 - 56 oy
Boyalı
12079
kez

Külkedisi üvey anne ve üvey kardeşleri imkansız hayat kurmak bir asilzade anlatıyor film, Prenses Sindirella yıldızı. Bir maskeli baloya gitmek ve prensin ona aşık, ama yine bulmak ve nihayet evlenmek ve hikaye biter iyi ve zaferler aşk için kullandığı cam terlik, kaçış ve kaybetmek vardır.

Prenses Aurora
6
10 üzerinden 6 - 60 oy
Boyalı
12016
kez

Prenses Aurora filmi Uyuyan Güzel kahramanı. Aurora geldiğinde anne ve babasının krallık bütün vatandaşların ona özel bir hediye yapmak, ancak cadı zararlı cümle bir çıkrık ve uykuda düşme ile delindi olmak. Aurora delindi ve Prens Philip kaleye gelir ve aşk ilk öpücük ile uyanana dek uykuya dalar.