ALT DE LA IMAGEN

Casey Yeni Lokomotif

Dumbo Boyama

Casey Yeni Lokomotif

Casey Yeni Lokomotif

Casey Yeni Lokomotif boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Casey Yeni sirk tren çekme ihale motoru, ve hatta kendi şarkısı var. Casey Yeni sirk full film Dumbo Walt Disney çizgi taşınmasından sorumlu olan eğlenceli bir lokomotif olduğunu. Bu eğlenceli bir lokomotif ve filmin en unutulmaz karakterlerden biri.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11968 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 40 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11968 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Casey Yeni Lokomotif
Casey Yeni Lokomotif boyaması Sayfa

Casey Yeni kurgusal bir buharlı lokomotif ve 1941 Disney filmi, Dumbo ve karakterler arasında değil, aynı zamanda diğer Disney yapımları yer aldı. Onun adı Casey Jones, ünlü demiryolu mühendisi bir referanstır. Bir Disneyland cazibe, Casey Jr sirk treninde, Casey Yeni dayanmaktadır. Bir yeni sürümü Disneyland Paris çalışır.

Diyelim boya Casey Yeni Lokomotif boyama Dumbo boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Casey Yeni Lokomotif bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Dumbo ücretsiz Casey Yeni Lokomotif boyama boyayabilirsiniz. Bu Casey Yeni Lokomotif boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Dumbo ile ilgilidir. Casey Yeni Lokomotif Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Dumbo bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Casey Yeni Lokomotif ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Dumbo en boyanmış sayfalar

Uçan Dumbo
5
10 üzerinden 5 - 13 oy
Boyalı
13860
kez

Dumbo bir fil olmak dev kulakları var çok küçük olduğunu uçabilecek bir fil olduğunu. Dumbo filmi yardımında kargalar birlikte uçan. Dumbo sirk hayvanların yaşam hakkında Walt Disney tarafından oluşturulan çocuklar için bir animasyon filmi, nerede Dumbo ve ailesi iş.

Dumbo ve Kargalar
6
10 üzerinden 6 - 6 oy
Boyalı
11045
kez

Dumbo, bir fil olmak için çok küçük bir cüce fil, ancak bir sonuç sinek gibi dev kulakları ve vardır. Bu siyah beyaz çizim size Dumbo anında açılacak bir uçurum üzerinde kargalar tarafından itilen boyamak ne renk görmek. Dumbo Timothy Fare gider ve tüp arkadaşı ona uçmak yardımcı inandığı tüy taşır üzerinde.

Dumbo ve Annesi
3
10 üzerinden 3 - 1 oy
Boyalı
11045
kez

Dumbo sirkte çalışan anne fil leylek tarafından teslim edilen bir bebek fil olduğunu. Dumbo bir bebek fil cüce dev kulakları var olduğunu. Leylek hayvanların sirk canlı ahırda annesi doğumdan yaptığında bu resimde görüyoruz. Çocuklar leylek de onları, filler getiriyor eğer.