ALT DE LA IMAGEN

Dumbo Fil

Dumbo Boyama

Dumbo Fil

Dumbo Fil

Dumbo Fil boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Dumbo ebeveynleri işe bir sirk, bir yenidoğan fil yaşıyor. Bu küçük fil kendi türleri ve filler ve diğer hayvanlar onu alay için çok küçük. Dumbo onun büyük kulakları fil uçabilir olduğunu keşfeder zaman küçük fare Timothy ve heyecan verici maceralar birlikte yaşamaya yalnızca bir arkadaşı var.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10252 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 3.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 3 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10252 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Dumbo Fil
Dumbo Fil boyaması Sayfa

Dumbo aynı adı Walt Disney, Walt Disney filmi kaldırılır ve onlar çocuklar için aşk konular hayvan öyküleri, Disney favori temalarından biri, esas bir animasyon filmi bir karakterdir. Bu film farklılıkları ve bunların nasıl kabul bahsediyor. Dumbo kocaman kulakları küçük fil.

Diyelim boya Dumbo Fil boyama Dumbo boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Dumbo Fil bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Dumbo ücretsiz Dumbo Fil boyama boyayabilirsiniz. Bu Dumbo Fil boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Dumbo ile ilgilidir. Dumbo Fil Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Dumbo bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Dumbo Fil ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Dumbo en boyanmış sayfalar

Uçan Dumbo
5
10 üzerinden 5 - 9 oy
Boyalı
13683
kez

Dumbo bir fil olmak dev kulakları var çok küçük olduğunu uçabilecek bir fil olduğunu. Dumbo filmi yardımında kargalar birlikte uçan. Dumbo sirk hayvanların yaşam hakkında Walt Disney tarafından oluşturulan çocuklar için bir animasyon filmi, nerede Dumbo ve ailesi iş.

Casey Yeni Lokomotif
6
10 üzerinden 6 - 38 oy
Boyalı
11649
kez

Casey Yeni sirk tren çekme ihale motoru, ve hatta kendi şarkısı var. Casey Yeni sirk full film Dumbo Walt Disney çizgi taşınmasından sorumlu olan eğlenceli bir lokomotif olduğunu. Bu eğlenceli bir lokomotif ve filmin en unutulmaz karakterlerden biri.

Dumbo ve Kargalar
6
10 üzerinden 6 - 5 oy
Boyalı
10845
kez

Dumbo, bir fil olmak için çok küçük bir cüce fil, ancak bir sonuç sinek gibi dev kulakları ve vardır. Bu siyah beyaz çizim size Dumbo anında açılacak bir uçurum üzerinde kargalar tarafından itilen boyamak ne renk görmek. Dumbo Timothy Fare gider ve tüp arkadaşı ona uçmak yardımcı inandığı tüy taşır üzerinde.