ALT DE LA IMAGEN

Dumbo ve Kargalar

Dumbo Boyama

Dumbo ve Kargalar

Dumbo ve Kargalar

Dumbo ve Kargalar boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Dumbo, bir fil olmak için çok küçük bir cüce fil, ancak bir sonuç sinek gibi dev kulakları ve vardır. Bu siyah beyaz çizim size Dumbo anında açılacak bir uçurum üzerinde kargalar tarafından itilen boyamak ne renk görmek. Dumbo Timothy Fare gider ve tüp arkadaşı ona uçmak yardımcı inandığı tüy taşır üzerinde.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10848 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 5 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10848 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Dumbo ve Kargalar
Dumbo ve Kargalar boyaması Sayfa

Dumbo hangi uçmak için bastırıyor, Timothy ve bu çizimde görünür karga ile fare keşfeder, uçabilir keşfetti kadar yaşayan sirk hayvanları tarafından ayrımcılığa bir küçük fil hakkında bir Walt Disney filmi.

Diyelim boya Dumbo ve Kargalar boyama Dumbo boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Dumbo ve Kargalar bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Dumbo ücretsiz Dumbo ve Kargalar boyama boyayabilirsiniz. Bu Dumbo ve Kargalar boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Dumbo ile ilgilidir. Dumbo ve Kargalar Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Dumbo bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Dumbo ve Kargalar ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Dumbo en boyanmış sayfalar

Uçan Dumbo
5
10 üzerinden 5 - 9 oy
Boyalı
13686
kez

Dumbo bir fil olmak dev kulakları var çok küçük olduğunu uçabilecek bir fil olduğunu. Dumbo filmi yardımında kargalar birlikte uçan. Dumbo sirk hayvanların yaşam hakkında Walt Disney tarafından oluşturulan çocuklar için bir animasyon filmi, nerede Dumbo ve ailesi iş.

Casey Yeni Lokomotif
6
10 üzerinden 6 - 38 oy
Boyalı
11652
kez

Casey Yeni sirk tren çekme ihale motoru, ve hatta kendi şarkısı var. Casey Yeni sirk full film Dumbo Walt Disney çizgi taşınmasından sorumlu olan eğlenceli bir lokomotif olduğunu. Bu eğlenceli bir lokomotif ve filmin en unutulmaz karakterlerden biri.

Dumbo ve Annesi
5
10 üzerinden 5 - 0 oy
Boyalı
10845
kez

Dumbo sirkte çalışan anne fil leylek tarafından teslim edilen bir bebek fil olduğunu. Dumbo bir bebek fil cüce dev kulakları var olduğunu. Leylek hayvanların sirk canlı ahırda annesi doğumdan yaptığında bu resimde görüyoruz. Çocuklar leylek de onları, filler getiriyor eğer.