ALT DE LA IMAGEN

Dumbo ve Palyaçolar

Dumbo Boyama

Dumbo ve Palyaçolar

Dumbo ve Palyaçolar

Dumbo ve Palyaçolar boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Dumbo çalışır ve sirk ailesi ile yaşayan küçük bir fil. Numaraları çalıştıkları Dumbo sirk numarası palyaçolar ile eğlenceli ve bir fil, çok küçük, çok küçük ve komik. Ayrıca onlarla uçabilirim keşfettikleri zaman yardımcı olacak çok büyük kulakları, dev vardır.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10885 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 4 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10885 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Dumbo ve Palyaçolar
Dumbo ve Palyaçolar boyaması Sayfa

Bu resimde bir bebek gibi bir beşik içine aldık Dumbo palyaçolar bkz. Dumbo üstesinden farklılıkları ve ayrımcılıkla mücadele konusunda çocuklara örnek vererek bu bebek fil tarihçesi hakkında Walt Disney tarafından üretilen bir animasyon film.

Diyelim boya Dumbo ve Palyaçolar boyama Dumbo boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Dumbo ve Palyaçolar bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Dumbo ücretsiz Dumbo ve Palyaçolar boyama boyayabilirsiniz. Bu Dumbo ve Palyaçolar boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Dumbo ile ilgilidir. Dumbo ve Palyaçolar Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Dumbo bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Dumbo ve Palyaçolar ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Dumbo en boyanmış sayfalar

Uçan Dumbo
5
10 üzerinden 5 - 13 oy
Boyalı
13867
kez

Dumbo bir fil olmak dev kulakları var çok küçük olduğunu uçabilecek bir fil olduğunu. Dumbo filmi yardımında kargalar birlikte uçan. Dumbo sirk hayvanların yaşam hakkında Walt Disney tarafından oluşturulan çocuklar için bir animasyon filmi, nerede Dumbo ve ailesi iş.

Casey Yeni Lokomotif
6
10 üzerinden 6 - 40 oy
Boyalı
11978
kez

Casey Yeni sirk tren çekme ihale motoru, ve hatta kendi şarkısı var. Casey Yeni sirk full film Dumbo Walt Disney çizgi taşınmasından sorumlu olan eğlenceli bir lokomotif olduğunu. Bu eğlenceli bir lokomotif ve filmin en unutulmaz karakterlerden biri.

Dumbo ve Annesi
3
10 üzerinden 3 - 1 oy
Boyalı
11050
kez

Dumbo sirkte çalışan anne fil leylek tarafından teslim edilen bir bebek fil olduğunu. Dumbo bir bebek fil cüce dev kulakları var olduğunu. Leylek hayvanların sirk canlı ahırda annesi doğumdan yaptığında bu resimde görüyoruz. Çocuklar leylek de onları, filler getiriyor eğer.