ALT DE LA IMAGEN

Dumbo ve Timothy Fare

Dumbo Boyama

Dumbo ve Timothy Fare

Dumbo ve Timothy Fare

Dumbo ve Timothy Fare boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Dumbo tek arkadaşı, Timothy adında bir fare olan küçük bir fil. Iki hayvan palyaçolar numaraları, sirkte çalışmak. Bu çizim fil ve fare uyuyor. Bu iki çizgi fil farelerin korkuyorlar çünkü bir fare ve bir fil, arkadaş olamayacağı inancını kırmak.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10226 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 14 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10226 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Dumbo ve Timothy Fare
Dumbo ve Timothy Fare boyaması Sayfa

Dumbo bir fare (Timothy) ve bir fil (Dumbo) arasındaki dostluğun öyküsünü anlatıyor. Hayvanlar ve sirk Hem palyaçolarla sayıda eğlenceli. Fare bir fil türünün için çok küçük olduğunu ve kocaman kulakları vardır, çünkü herkesin kabul edeceği fil yardımcı olur.

Diyelim boya Dumbo ve Timothy Fare boyama Dumbo boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Dumbo ve Timothy Fare bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Dumbo ücretsiz Dumbo ve Timothy Fare boyama boyayabilirsiniz. Bu Dumbo ve Timothy Fare boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Dumbo ile ilgilidir. Dumbo ve Timothy Fare Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Dumbo bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Dumbo ve Timothy Fare ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Dumbo en boyanmış sayfalar

Uçan Dumbo
5
10 üzerinden 5 - 9 oy
Boyalı
13697
kez

Dumbo bir fil olmak dev kulakları var çok küçük olduğunu uçabilecek bir fil olduğunu. Dumbo filmi yardımında kargalar birlikte uçan. Dumbo sirk hayvanların yaşam hakkında Walt Disney tarafından oluşturulan çocuklar için bir animasyon filmi, nerede Dumbo ve ailesi iş.

Casey Yeni Lokomotif
6
10 üzerinden 6 - 38 oy
Boyalı
11665
kez

Casey Yeni sirk tren çekme ihale motoru, ve hatta kendi şarkısı var. Casey Yeni sirk full film Dumbo Walt Disney çizgi taşınmasından sorumlu olan eğlenceli bir lokomotif olduğunu. Bu eğlenceli bir lokomotif ve filmin en unutulmaz karakterlerden biri.

Dumbo ve Annesi
5
10 üzerinden 5 - 0 oy
Boyalı
10856
kez

Dumbo sirkte çalışan anne fil leylek tarafından teslim edilen bir bebek fil olduğunu. Dumbo bir bebek fil cüce dev kulakları var olduğunu. Leylek hayvanların sirk canlı ahırda annesi doğumdan yaptığında bu resimde görüyoruz. Çocuklar leylek de onları, filler getiriyor eğer.