ALT DE LA IMAGEN

Filler bir Kule Dumbo

Dumbo Boyama

Filler bir Kule Dumbo

Filler bir Kule Dumbo

Filler bir Kule Dumbo boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Dumbo ve ailesi sirkte filler çalışıyoruz. Bu siyah beyaz çizim, size bir top bir kule yapma filler bir grup boyamak ne renk görmek. Bu kule filler daraltır ve katta küçük bir fil Dumbo düşmüş görmek zamanı. Dumbo Walt Disney bir animasyon film.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9858 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 7 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9858 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Filler bir Kule Dumbo
Filler bir Kule Dumbo boyaması Sayfa

Dumbo içinde yaşayan sirk hayvanların dünyaya gösteren bir film, biz dev bir topu birbirlerine ve tüm yapılan kule tarih bu fil gibi komik sayılarda palyaçolar ile çalışan filler görebilirsiniz ama çok kararlı ve her şey biter değildir kadar yere düşen. Neyse ki Dumbo kocaman kulakları vardır uçabilecek bir fil olduğunu.

Diyelim boya Filler bir Kule Dumbo boyama Dumbo boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Filler bir Kule Dumbo bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Dumbo ücretsiz Filler bir Kule Dumbo boyama boyayabilirsiniz. Bu Filler bir Kule Dumbo boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Dumbo ile ilgilidir. Filler bir Kule Dumbo Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Dumbo bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Filler bir Kule Dumbo ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Dumbo en boyanmış sayfalar

Uçan Dumbo
5
10 üzerinden 5 - 9 oy
Boyalı
13686
kez

Dumbo bir fil olmak dev kulakları var çok küçük olduğunu uçabilecek bir fil olduğunu. Dumbo filmi yardımında kargalar birlikte uçan. Dumbo sirk hayvanların yaşam hakkında Walt Disney tarafından oluşturulan çocuklar için bir animasyon filmi, nerede Dumbo ve ailesi iş.

Casey Yeni Lokomotif
6
10 üzerinden 6 - 38 oy
Boyalı
11652
kez

Casey Yeni sirk tren çekme ihale motoru, ve hatta kendi şarkısı var. Casey Yeni sirk full film Dumbo Walt Disney çizgi taşınmasından sorumlu olan eğlenceli bir lokomotif olduğunu. Bu eğlenceli bir lokomotif ve filmin en unutulmaz karakterlerden biri.

Dumbo ve Kargalar
6
10 üzerinden 6 - 5 oy
Boyalı
10847
kez

Dumbo, bir fil olmak için çok küçük bir cüce fil, ancak bir sonuç sinek gibi dev kulakları ve vardır. Bu siyah beyaz çizim size Dumbo anında açılacak bir uçurum üzerinde kargalar tarafından itilen boyamak ne renk görmek. Dumbo Timothy Fare gider ve tüp arkadaşı ona uçmak yardımcı inandığı tüy taşır üzerinde.