ALT DE LA IMAGEN

Timothy ve Kuzgunlar

Dumbo Boyama

Timothy ve Kuzgunlar

Timothy ve Kuzgunlar

Timothy ve Kuzgunlar boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Timothy ve Kuzgunlar Dumbo adı Walt Disney animasyon filmi karakterleri vardır, bu film o çalışır bahçesindeki diğer hayvanlar tarafından kaçınılması küçük bir filin hikayesini anlatır, ama vardır onun arkadaşları arasında Timothy adında küçük bir fare ve size keşfetmenize yardımcı kargalar uçup arkadaş olmak kadar tüm son olabilir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10612 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 11 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10612 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Timothy ve Kuzgunlar
Timothy ve Kuzgunlar boyaması Sayfa

Dumbo gibi Timothy, küçük fare eşliğinde fil Dumbo işçi cüce palyaçolar numaraları gibi sirk hayvanları, hakkında bir film. Kargalar Dumbo ve fare Timothy dev kulakları ile uçmak yardımcı filmde siyah çizgi karakterlerdir.

Diyelim boya Timothy ve Kuzgunlar boyama Dumbo boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Timothy ve Kuzgunlar bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Dumbo ücretsiz Timothy ve Kuzgunlar boyama boyayabilirsiniz. Bu Timothy ve Kuzgunlar boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Dumbo ile ilgilidir. Timothy ve Kuzgunlar Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Dumbo bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Timothy ve Kuzgunlar ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Dumbo en boyanmış sayfalar

Uçan Dumbo
5
10 üzerinden 5 - 13 oy
Boyalı
13867
kez

Dumbo bir fil olmak dev kulakları var çok küçük olduğunu uçabilecek bir fil olduğunu. Dumbo filmi yardımında kargalar birlikte uçan. Dumbo sirk hayvanların yaşam hakkında Walt Disney tarafından oluşturulan çocuklar için bir animasyon filmi, nerede Dumbo ve ailesi iş.

Casey Yeni Lokomotif
6
10 üzerinden 6 - 40 oy
Boyalı
11978
kez

Casey Yeni sirk tren çekme ihale motoru, ve hatta kendi şarkısı var. Casey Yeni sirk full film Dumbo Walt Disney çizgi taşınmasından sorumlu olan eğlenceli bir lokomotif olduğunu. Bu eğlenceli bir lokomotif ve filmin en unutulmaz karakterlerden biri.

Dumbo ve Annesi
3
10 üzerinden 3 - 1 oy
Boyalı
11050
kez

Dumbo sirkte çalışan anne fil leylek tarafından teslim edilen bir bebek fil olduğunu. Dumbo bir bebek fil cüce dev kulakları var olduğunu. Leylek hayvanların sirk canlı ahırda annesi doğumdan yaptığında bu resimde görüyoruz. Çocuklar leylek de onları, filler getiriyor eğer.