ALT DE LA IMAGEN

Uçan Dumbo

Dumbo Boyama

Uçan Dumbo

Uçan Dumbo

Uçan Dumbo boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Dumbo bir fil olmak dev kulakları var çok küçük olduğunu uçabilecek bir fil olduğunu. Dumbo filmi yardımında kargalar birlikte uçan. Dumbo sirk hayvanların yaşam hakkında Walt Disney tarafından oluşturulan çocuklar için bir animasyon filmi, nerede Dumbo ve ailesi iş.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 13860 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 13 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 13860 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Uçan Dumbo
Uçan Dumbo boyaması Sayfa

Dumbo onun türler için çok küçük bir cüce fil, ama uçmak için izin, kocaman kulakları vardır, biz kargalar uçmak bu resimde, gördüğünüz gibi siyah onlar uçabilir bilmek kadar, ilk ona gülüyordu eşliğinde. Dumbo fazla Timothy bagajda onun tek arkadaşı olan küçük fare görmek ve o uçabilir inandığı ile tüy almak.

Diyelim boya Uçan Dumbo boyama Dumbo boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Uçan Dumbo bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Dumbo ücretsiz Uçan Dumbo boyama boyayabilirsiniz. Bu Uçan Dumbo boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Dumbo ile ilgilidir. Uçan Dumbo Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Dumbo bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Uçan Dumbo ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Dumbo en boyanmış sayfalar

Casey Yeni Lokomotif
6
10 üzerinden 6 - 40 oy
Boyalı
11969
kez

Casey Yeni sirk tren çekme ihale motoru, ve hatta kendi şarkısı var. Casey Yeni sirk full film Dumbo Walt Disney çizgi taşınmasından sorumlu olan eğlenceli bir lokomotif olduğunu. Bu eğlenceli bir lokomotif ve filmin en unutulmaz karakterlerden biri.

Dumbo ve Kargalar
6
10 üzerinden 6 - 6 oy
Boyalı
11045
kez

Dumbo, bir fil olmak için çok küçük bir cüce fil, ancak bir sonuç sinek gibi dev kulakları ve vardır. Bu siyah beyaz çizim size Dumbo anında açılacak bir uçurum üzerinde kargalar tarafından itilen boyamak ne renk görmek. Dumbo Timothy Fare gider ve tüp arkadaşı ona uçmak yardımcı inandığı tüy taşır üzerinde.

Dumbo ve Annesi
3
10 üzerinden 3 - 1 oy
Boyalı
11045
kez

Dumbo sirkte çalışan anne fil leylek tarafından teslim edilen bir bebek fil olduğunu. Dumbo bir bebek fil cüce dev kulakları var olduğunu. Leylek hayvanların sirk canlı ahırda annesi doğumdan yaptığında bu resimde görüyoruz. Çocuklar leylek de onları, filler getiriyor eğer.