ALT DE LA IMAGEN

Çin ejderha

Ejderhalar Boyama

Çin ejderha

Çin ejderha

Çin ejderha boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu çince ejderha ejderha bizim boyama sayfaları doğru uçan gelir.Çince ejderha Çin geleneğinin efsanevi ve mitolojik yaratık olduğunu ve ıstakoz gözleri, geyik boynuzu, köpek burun, aslan yelesi, yayın balığı bıyıkları, balık pulları, yılan kuyruğu ve kartal pençeleri ile öküz burnu yapılır. Online bu çince ejderha renk ve farklı yerlerinde her yakından izlemek.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9361 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 8 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9361 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Çin ejderha
Çin ejderha boyaması Sayfa

Kavak oryantal kültürlerde çok karakteristik bir Çinli ejderha boyama. Çince mitolojisinde, çok saygı duyulan atalarının yaratıklar, ve aynı zamanda onların kültüründe çok tanınabilir simgeleri vardır.

Diyelim boya Çin ejderha boyama Ejderhalar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Çin ejderha bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Ejderhalar ücretsiz Çin ejderha boyama boyayabilirsiniz. Bu Çin ejderha boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Ejderhalar ile ilgilidir. Çin ejderha Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Ejderhalar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Çin ejderha ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Ejderhalar en boyanmış sayfalar

Küçük Ejder
6
10 üzerinden 6 - 70 oy
Boyalı
14156
kez

Ejderha yumurtaları ve dev sürüngenler mitolojik hayvanlar vardır. Çocuklar için bu çizim bir küçük ejderha, zaten onun kanatları ve boynuzları olan bir bebek var. Ejderhalar uçabilir ve bu küçük ejderha zaman sinek ve ateş ateş büyük kanatları vardır.

Yetişkin Ejderha
6
10 üzerinden 6 - 59 oy
Boyalı
12299
kez

Berbat ejderha ateş ile kaplıdır. Ejderhalar doğarlar zaman onlar sürüngenler olduğundan, küçük dinozorlar gibi, ama burada bir yetişkin ejderha ateş kaplı olduğunu. mitolojik hayvanlar ağzından ateş ateş ve yangın ile pek çok efsane onlara zarar vermedi küllerinden beslenen ejderhalar, böylece çiftçiler alanların ...

Uçan Ejderha
5
10 üzerinden 5 - 83 oy
Boyalı
12137
kez

Beğendiğiniz bir renk düzeni ile Renk bu uçan ejderha. Bir temel renk renk ve bu noktalar, çizgiler ya da akla gelen bir şey olarak ayrıntılı bilgi verebilir. Bu ateşli ejderha açık geniş kanatları ile gökyüzünde uçar. Eğer herhangi bir dosya indirmeden veya kurmadan, çevrimiçi renklendirebilirsiniz fantastik bir ejderha Boyama.