ALT DE LA IMAGEN

Ejderha ve Kalp

Ejderhalar Boyama

Ejderha ve Kalp

Ejderha ve Kalp

Ejderha ve Kalp boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bir ejderha ve bir kalp Bu boyama aslında basit bir dövme tasarımı. Aşk zayıf bir şey değil sadece, çünkü bir dövme, bir ejderha gibi güçlü olarak kabul ve aynı zamanda romantik olarak kabul edilecek. Hatta cesur ejderha aşık, ve bu dövme hepsi için idealdir. Lütfen bir kalbi çevreleyen bu ejderha sevme ve kendi dövme tasarımı yapmak için renk.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9999 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 34 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9999 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Ejderha ve Kalp
Ejderha ve Kalp boyaması Sayfa

Bir kalp ile bir ejderha online boyama sayfası. Lütfen bu ejderha dövme sevme ve sonra ne istersen süslemek için yazdırabilirsiniz renk. İstediğiniz renkleri kullanabilirsiniz.

Diyelim boya Ejderha ve Kalp boyama Ejderhalar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Ejderha ve Kalp bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Ejderhalar ücretsiz Ejderha ve Kalp boyama boyayabilirsiniz. Bu Ejderha ve Kalp boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Ejderhalar ile ilgilidir. Ejderha ve Kalp Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Ejderhalar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Ejderha ve Kalp ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Ejderhalar en boyanmış sayfalar

Küçük Ejder
6
10 üzerinden 6 - 70 oy
Boyalı
13841
kez

Ejderha yumurtaları ve dev sürüngenler mitolojik hayvanlar vardır. Çocuklar için bu çizim bir küçük ejderha, zaten onun kanatları ve boynuzları olan bir bebek var. Ejderhalar uçabilir ve bu küçük ejderha zaman sinek ve ateş ateş büyük kanatları vardır.

Yetişkin Ejderha
6
10 üzerinden 6 - 59 oy
Boyalı
12049
kez

Berbat ejderha ateş ile kaplıdır. Ejderhalar doğarlar zaman onlar sürüngenler olduğundan, küçük dinozorlar gibi, ama burada bir yetişkin ejderha ateş kaplı olduğunu. mitolojik hayvanlar ağzından ateş ateş ve yangın ile pek çok efsane onlara zarar vermedi küllerinden beslenen ejderhalar, böylece çiftçiler alanların ...

Uçan Ejderha
5
10 üzerinden 5 - 83 oy
Boyalı
11932
kez

Beğendiğiniz bir renk düzeni ile Renk bu uçan ejderha. Bir temel renk renk ve bu noktalar, çizgiler ya da akla gelen bir şey olarak ayrıntılı bilgi verebilir. Bu ateşli ejderha açık geniş kanatları ile gökyüzünde uçar. Eğer herhangi bir dosya indirmeden veya kurmadan, çevrimiçi renklendirebilirsiniz fantastik bir ejderha Boyama.