ALT DE LA IMAGEN

Yetişkin Ejderha

Ejderhalar Boyama

Yetişkin Ejderha

Yetişkin Ejderha

Yetişkin Ejderha boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Berbat ejderha ateş ile kaplıdır. Ejderhalar doğarlar zaman onlar sürüngenler olduğundan, küçük dinozorlar gibi, ama burada bir yetişkin ejderha ateş kaplı olduğunu. mitolojik hayvanlar ağzından ateş ateş ve yangın ile pek çok efsane onlara zarar vermedi küllerinden beslenen ejderhalar, böylece çiftçiler alanlarını yakarlar ve şehirler yok.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 12296 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 59 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 12296 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Yetişkin Ejderha
Yetişkin Ejderha boyaması Sayfa

Bir ejderha çok tehlikeli bir hayvan olduğunu ve burada alevler cilt kapağı var biri, yangın bağışıklık olmasıdır. Onlar sürüngenler çünkü ejderhalar boynuzları, kanatları ve pençeleri yerine çivi ile, pullu cilt var.

Diyelim boya Yetişkin Ejderha boyama Ejderhalar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Yetişkin Ejderha bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Ejderhalar ücretsiz Yetişkin Ejderha boyama boyayabilirsiniz. Bu Yetişkin Ejderha boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Ejderhalar ile ilgilidir. Yetişkin Ejderha Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Ejderhalar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Yetişkin Ejderha ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Ejderhalar en boyanmış sayfalar

Küçük Ejder
6
10 üzerinden 6 - 70 oy
Boyalı
14141
kez

Ejderha yumurtaları ve dev sürüngenler mitolojik hayvanlar vardır. Çocuklar için bu çizim bir küçük ejderha, zaten onun kanatları ve boynuzları olan bir bebek var. Ejderhalar uçabilir ve bu küçük ejderha zaman sinek ve ateş ateş büyük kanatları vardır.

Uçan Ejderha
5
10 üzerinden 5 - 83 oy
Boyalı
12135
kez

Beğendiğiniz bir renk düzeni ile Renk bu uçan ejderha. Bir temel renk renk ve bu noktalar, çizgiler ya da akla gelen bir şey olarak ayrıntılı bilgi verebilir. Bu ateşli ejderha açık geniş kanatları ile gökyüzünde uçar. Eğer herhangi bir dosya indirmeden veya kurmadan, çevrimiçi renklendirebilirsiniz fantastik bir ejderha Boyama.

Zombi Ejderha
6
10 üzerinden 6 - 38 oy
Boyalı
10908
kez

Istediğiniz gibi bunu renk, böylece bu zombi ejderha tekrar hayata sahiptir. Şimdi korkunç bir zombi görünüme sahip bir ejderha çevrimiçi bu çizimi renk olabilir. Ejderha efsane ve fantezi hikayeleri doldurmak mitolojik hayvanlardır. Bazen cesur müttefikleri ya da korkunç düşmanlarıdır. Bir ölümsüz ejderha bu boyama ile eğlenin.