ALT DE LA IMAGEN

dedesi ile aile

Aileler Boyama

dedesi ile aile

Dedesi ile aile

dedesi ile aile boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bütün ailenin bir görüntü renkleri ile boyamak böylece. Bir sahne olan biz dedesi evden çocuğa sahip olan anne görüyorum. oğlu ve resimde görünen yetişkinlerin torunu. Sen büyükannesi kollarında aile, baba, anne, dede, büyükanne ve çocuk, oluşan kişilerin her rengini vermek zorunda.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10116 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 20 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10116 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
dedesi ile aile
dedesi ile aile boyaması Sayfa

Tanıdık bir sahne olduğu tüm aile fertleri çocuğun etrafında toplamak. Arkasında ailesi ile, dedesinin yanında büyükannesi kollarında bir çocuk. Tüm aile üyeleri hamur işleri ile çay yaşıyorsanız masada toplandı. Yaşlı aile evi olan dedesi ile mutlu bir aile.

Diyelim boya dedesi ile aile boyama Aileler boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için dedesi ile aile bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Aileler ücretsiz dedesi ile aile boyama boyayabilirsiniz. Bu dedesi ile aile boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Aileler ile ilgilidir. dedesi ile aile Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Aileler bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen dedesi ile aile ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Aileler en boyanmış sayfalar

Geleneksel aile
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
4186
kez

Bir baba, bir anne, bir oğlu ve bir kızı ile bir geleneksel siyah ve beyaz ailenin resmi. Dünyada ailelerin birçok model biri. Bir baba ve bir oğlu ve bir kızı ile bir anne. İstediğiniz renkleri ile boyayabilirsiniz bir tanıdık bir sahne. A Man ve iki çocuklu bir kadın, bir erkek, bir top ve bir kız giyiyor. Hep birlikte el ele tutuşarak.

İki anneler aile
7
10 üzerinden 7 - 11 oy
Boyalı
3407
kez

İki anne ile bir çocuğun bir aile. İki kadın görüntünün giysi ve karakterler için boya renkleri bu resimde görünen bir çocuğun mutlu anne. Aşk tüm bu konularda olduğu ailelerin, birçok türü vardır. Böylece burada hem bir çocuğun anne iki kadın ile bir ailenin bir örnek var. Herkes gülümsüyor ve renkleri boyamak için bu resimde mutluyuz.

Komik aile
8
10 üzerinden 8 - 1 oy
Boyalı
3230
kez

Bir çizim ne renk için bir baba, bir anne, bir çocuk ve bir bebek oluşan bir aile boya. çizimleri hatları biz eğlenceli bir şekilde karakterleri görmek yapmak. Tüm aile üyelerinin rakamlar hatlarını tanımlayan Çok basit vuruş. baba ve anne bebek arabası yanında duruyor. Oğlan babasının omuzlarına duruyor. Bütün ailenin komik sahne.