ALT DE LA IMAGEN

Harry Potter

Harry Potter Boyama

Harry Potter

Harry Potter

Harry Potter boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Harry Potter İngiltere'de bir merdivenin altında amcası ile birlikte yaşayan bir çocuk. Bir gün o da Hogwarts kabul duyurdu hangi bir mektup alır. Onun amcaları onun gerçek bir hikaye gizli, genç büyücü olduğunu keşfeder. Büyü öğrenmeye başlayın ve onun en iyi arkadaşları orada karşılamak ve inanılmaz maceralar yaşıyor.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 8203 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 15 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 8203 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Harry Potter
Harry Potter boyaması Sayfa

Bu onun adını ve hangi genç sihirbaz güçlerini ele öğrenir sayılır taşıyan kitap serisinin ana karakteri. Ailesi şimdi ona intikam istiyor, tüm zamanların en kötü bir sihirbaz tarafından öldürüldü. Her macera vb dostluk, sevgi, aile ve macera hakkında bir hikaye kötülük, kötü büyücülerin, ejderhalar, canavarlar, güçlere karşı savaşmak zorundadır.

Diyelim boya Harry Potter boyama Harry Potter boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Harry Potter bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Harry Potter ücretsiz Harry Potter boyama boyayabilirsiniz. Bu Harry Potter boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Harry Potter ile ilgilidir. Harry Potter Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Harry Potter bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Harry Potter ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Harry Potter en boyanmış sayfalar

Howard Express
5
10 üzerinden 5 - 3 oy
Boyalı
8027
kez

Howard Express Hogwarts öğrencileri alan tren. Hogwarts Ekspresi Londra ve Hogwarts arasında çalışan tren adıdır. Platformdan 9'dan Kings Cross istasyonundan tren, ¾ ve Hogsmeade istasyonuna geldi. Bu tatil dönemlerinde okul veya evde öğrencilerin çekmek için bu yarışalım yaklaşık altı kez bir yıl yapar.