ALT DE LA IMAGEN

Howard Express

Harry Potter Boyama

Howard Express

Howard Express

Howard Express boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Howard Express Hogwarts öğrencileri alan tren. Hogwarts Ekspresi Londra ve Hogwarts arasında çalışan tren adıdır. Platformdan 9'dan Kings Cross istasyonundan tren, ¾ ve Hogsmeade istasyonuna geldi. Bu tatil dönemlerinde okul veya evde öğrencilerin çekmek için bu yarışalım yaklaşık altı kez bir yıl yapar.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 8028 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 3 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 8028 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Howard Express
Howard Express boyaması Sayfa

Hogsmeade İstasyonu'nda iniş günü, birinci sınıf Hagrid ile Hogwarts Kalesi tekneyle göl üzerinde kürek. O serinin ilk kitabında onun iki iyi arkadaş Ron Weasley ve Hermione Granger bir araya Hogwarts Ekspresi Harry Potter gemiye oldu. Bu yolcu taşımacılığı adapte büyük bir kırmızı tren vagonları olduğunu. Bir buharlı tren görünüşte sihirli çalışır olduğunu.

Diyelim boya Howard Express boyama Harry Potter boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Howard Express bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Harry Potter ücretsiz Howard Express boyama boyayabilirsiniz. Bu Howard Express boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Harry Potter ile ilgilidir. Howard Express Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Harry Potter bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Howard Express ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Harry Potter en boyanmış sayfalar

Harry Potter
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
8203
kez

Harry Potter İngiltere'de bir merdivenin altında amcası ile birlikte yaşayan bir çocuk. Bir gün o da Hogwarts kabul duyurdu hangi bir mektup alır. Onun amcaları onun gerçek bir hikaye gizli, genç büyücü olduğunu keşfeder. Büyü öğrenmeye başlayın ve onun en iyi arkadaşları orada karşılamak ve inanılmaz maceralar yaşıyor.