ALT DE LA IMAGEN

Sevinç ve Hüzün

Tersyüz Boyama

Sevinç ve Hüzün

Sevinç ve Hüzün

Sevinç ve Hüzün boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Hüzün ve sevinç Disney Pixar "Inside Out" ana karakterleri vardır. İnsanların duygularını dayalı bir film. Halkın iki temel duygu, bir çocuğun hayatı hakkında bu hikayede ana karakter vardır. Çocukların hissediyorum ilk şey sevinç ve üzüntü karşısında duygulardır.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 7743 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 4.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 5 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 7743 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Sevinç ve Hüzün
Sevinç ve Hüzün boyaması Sayfa

Walt Disney ve Pixar animasyon filmi "Inside Out" olarak nitelendirdi. Kasaba ve nasıl duygular, yeni hayatını etkileyen dan hareket eden bir kızın hikayesini anlatan bir animasyon film. Çocukların bu hikayenin ana karakter olarak en önemli iki insan duyguları çift.

Diyelim boya Sevinç ve Hüzün boyama Tersyüz boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Sevinç ve Hüzün bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Tersyüz ücretsiz Sevinç ve Hüzün boyama boyayabilirsiniz. Bu Sevinç ve Hüzün boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Tersyüz ile ilgilidir. Sevinç ve Hüzün Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Tersyüz bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Sevinç ve Hüzün ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Tersyüz en boyanmış sayfalar

Iğrenme, öfke ve korku
3
10 üzerinden 3 - 4 oy
Boyalı
7442
kez

Walt Disney Pixar filmi "Inside Out" ana karakterleri insan duyguları vardır. İnsan duyguları bizim davranış ve anılarımızı tanımlayabilirsiniz vardır. Filmde üç ana insan duyguları iğrenme, öfke ve korkudur. Her birimiz davranış ve anılarımızı tanımlayan kararlar beyin fonksiyonlarını yardımcı olmaktır.

Sevinç
7
10 üzerinden 7 - 3 oy
Boyalı
3586
kez

Joy duygular kontrol altına almak hangi Inside Out filmi duyguların, kahramanları biridir. Bu karakter coşku ve haz duyguları temsil, çok iyimser ve aktif ve her zaman iyi bir ruh halinde olduğunu. Joy Riley, yaşadıkları kızın iyi mizah korumaktan sorumludur. Onların renkleri sarı ve mavi, ve o sönmeyen etrafında bir parlaklık yayar.

Iğrenme
10
10 üzerinden 10 - 3 oy
Boyalı
3551
kez

Riley içinde yaşayan duyguların biri (diyor gibi) Riley brokoli ve diğer sebzeler gibi kötü şeyler ile zehirlenen önlemek için misyonu vardır, hangi İğrenme olduğunu. tiksinti baskın rengi yeşildir, ama aynı zamanda güzel bir mor mendil vardır. O kadar sevimli ve her zaman bakımlı olan ve uzun kirpikleri vardır. Bu karakterin ifadesi genellikle hep bir face içine bükülür.