ALT DE LA IMAGEN

Itfaiye Aracı

Kamyonlar Boyama

Itfaiye Aracı

Itfaiye Aracı

Itfaiye Aracı boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer en gibi gerçek bir itfaiyeci gibi hissetmek için, size renk online hizmetinizdedir yola sorumlu departmanı olan itfaiye, ait bu kamyon koymak tüm renkleri ile, bu itfaiye aracı renk olabilir beyan zaman patlar, ama onlar da birçok şey yapabilirsiniz. Eğer itfaiye araçları ne renk olduğunu biliyor musunuz? Bazen ülkeye bağlı olarak değişir, bu nedenle burada sadece şehirde biri, ya da hangisi sizin gibi gibi itfaiye aracı renklendirmek için sizin için farklı seçenekler çok vermek!

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 11386 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 4.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 28 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 11386 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Itfaiye Aracı
Itfaiye Aracı boyaması Sayfa

Bir itfaiye aracı sayfa boyama, ya da renkli kalemler, keçeli kalem, pastel boya veya ne olursa olsun tercih kullanarak bir kağıt üzerine boya bu kamyonun çizim yazdırabilirsiniz. İtfaiye felaketler ya da çeşitli sorunları durumunda, gerekli kim yardımcı olmak için yardım, ve merdivenler ile onlar büyük yüksekliklerde sıkışıp insanları kurtarmak için, olanlardır. Onlar ne olursa olsun ülkeye bağlı olmasına rağmen, diğer araçlar kamyon geçmesine izin kenara adım böylece onları fark etmek kolay bu şekilde çünkü itfaiyeci en olağan renk, kırmızı renk, renk farklı olabilir. Baskı için bu çizimde gördüğünüz gibi kamyon dışında ateşe dayanıklı giysiler yakalamak olmadığını, her zamanki merdiven, halat, balta veya makas gibi, sert alanlarda geçmesine yok için kullanmak ya da mukadder çok sayıda araç ile donatılmıştır her zaman dikkatli yangın yönetmek gerekir, ancak, ateş.

Diyelim boya Itfaiye Aracı boyama Kamyonlar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Itfaiye Aracı bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Kamyonlar ücretsiz Itfaiye Aracı boyama boyayabilirsiniz. Bu Itfaiye Aracı boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Kamyonlar ile ilgilidir. Itfaiye Aracı Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Kamyonlar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Itfaiye Aracı ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Kamyonlar en boyanmış sayfalar

Kamyon
5
10 üzerinden 5 - 108 oy
Boyalı
14904
kez

Çocuklar çoğu gibi, aynı zamanda kamyon seviyorum, o da sadece römork olarak bilinen bir römork ile bir kamyon bu çizim ile, bu büyük araç renk veren eğlenmek mümkün olacak. Gördüğünüz gibi size en gibi, sen kamyonun çevrimiçi kokpit renk olabilir, ve aynı zamanda farklı olası kombinasyonları çok ile, römork vereceğiniz rengi seçebili ...

Canavar Kamyon
6
10 üzerinden 6 - 86 oy
Boyalı
13360
kez

Artık karmaşık bir akrobasi atlayışı yapan bir canavar kamyon bu boyama mevcuttur. Canavar kamyon bazı dev tekerlekleri ve çok yüksek süspansiyon ile modifiye kamyon ve onlar arabaya gerçekleştirmek yarış, atlama ve tehlikeli manevralar gibi gösterir.

Çöp Kamyonu
7
10 üzerinden 7 - 34 oy
Boyalı
12925
kez

Bu çöp arabası renkli hazırdır. Eğer online Bu atık toplama kamyonu renklendirmek istediğiniz renkleri seçebilirsiniz. Onlar temiz, bizim sokakları tutmak, çünkü bu kamyon, çok önemlidir. Ama bunun için, biz sokaklarda herkesin olduğu değil, toprağın sokak zemin için, bidonları tüm atıkları atmak gerekir.