ALT DE LA IMAGEN

Kamyon

Kamyonlar Boyama

Kamyon

Kamyon

Kamyon boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Çocuklar çoğu gibi, aynı zamanda kamyon seviyorum, o da sadece römork olarak bilinen bir römork ile bir kamyon bu çizim ile, bu büyük araç renk veren eğlenmek mümkün olacak. Gördüğünüz gibi size en gibi, sen kamyonun çevrimiçi kokpit renk olabilir, ve aynı zamanda farklı olası kombinasyonları çok ile, römork vereceğiniz rengi seçebilirsiniz. Eğer kağıt üzerinde boya tercih ederseniz, daha sonra bir kamyon ve renk sizin renkli kalemler kullanarak bu Çizimi yazdırmak. Ayrıca kamyon seven herkes biliyor musun? İşiniz bittiğinde o zaman onu çizim ona vermek veya olabilir! Bu gibi büyük bir römork araç bu boyama çizim ile eğlenin.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 15363 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 5.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 111 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 15363 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Kamyon
Kamyon boyaması Sayfa

Ayrıca römork denir bu boyama çizimde gibi ticari kamyon, büyük mesafeler arasında kargoların her türlü taşınması için kullanılan bir römork ile büyük araçlardır. Bu römork genellikle tekerleklerin birkaç çift var (bazen, hatta 8 jantlar olabilir) ve zorunluluk olarak römork bağlı pek çok şey, uyarı ışıkları, ya da frenlerin durum gibi, kamyonun kokpitten kontrol edilebilir sürücü ve aynı yolda paylaşan sürücüleri geri kalanı için kolay ve güvenli bir şekilde fren mümkün. Bu römork kontrol için bilmek gerekir, çünkü bir yol tren olarak bilinen oluşturan aralarında bağladım birden fazla römork, ve araç kullanırken ek bir zorluk kamyon bir türüdür diğer kamyon da vardırkokpitten doğru bağladım vardır. Kamyon ile ilgili bir diğer özelliği şey, çok ağır yük taşıma ve yolda daha fazla tutuş ve daha fazla çekiş gücü ihtiyacı var çünkü onlar, diğer araçlarda normal miktarından daha jantlar daha büyük bir sayı ile saymak olmasıdır. Aracın plaka her zaman her zaman görünür, böylece römork sonunda yüklenir.

Diyelim boya Kamyon boyama Kamyonlar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Kamyon bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Kamyonlar ücretsiz Kamyon boyama boyayabilirsiniz. Bu Kamyon boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Kamyonlar ile ilgilidir. Kamyon Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Kamyonlar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Kamyon ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Kamyonlar en boyanmış sayfalar

Canavar Kamyon
6
10 üzerinden 6 - 86 oy
Boyalı
13928
kez

Artık karmaşık bir akrobasi atlayışı yapan bir canavar kamyon bu boyama mevcuttur. Canavar kamyon bazı dev tekerlekleri ve çok yüksek süspansiyon ile modifiye kamyon ve onlar arabaya gerçekleştirmek yarış, atlama ve tehlikeli manevralar gibi gösterir.

Çöp Kamyonu
7
10 üzerinden 7 - 37 oy
Boyalı
13293
kez

Bu çöp arabası renkli hazırdır. Eğer online Bu atık toplama kamyonu renklendirmek istediğiniz renkleri seçebilirsiniz. Onlar temiz, bizim sokakları tutmak, çünkü bu kamyon, çok önemlidir. Ama bunun için, biz sokaklarda herkesin olduğu değil, toprağın sokak zemin için, bidonları tüm atıkları atmak gerekir.

Amerikan Kamyon
8
10 üzerinden 8 - 45 oy
Boyalı
12515
kez

Amerikan kamyonlar büyüklüğü için dünyanın en ünlü, burada dev bir kamyon bir resmi vardır. Bir Amerikan kamyon kokpit var. Amerika Birleşik Devletleri dünyanın en büyük ülkelerinden biri olduğundan, mal taşıyan kamyonlar bugüne kadar malzemeleri taşımak için yeterli büyüklükte olduğunu ve çok pahalı değil.