ALT DE LA IMAGEN

Korsan Ganimet

Korsanlar Boyama

Korsan Ganimet

Korsan Ganimet

Korsan Ganimet boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Gerçek korsan gibi hissetmek ister misiniz? İşte gerçek bir ganimet, sizin gibi renk bir korsan hazine var. Bu önyükleme damla, gerçek bir inci kolye ve mücevher set, her korsan olurdu ve kendiniz renkli olması yazdırabilirsiniz bir hazine ile iki altın kupa gibi altın dolu bir hazine sandığı yapılmıştır.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9810 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 7 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9810 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Korsan Ganimet
Korsan Ganimet boyaması Sayfa

Bir korsan ganimet Boyama bir hazine sandığı, altın iki bardak, inci ve altın, onlar korsan gün kullanılmıştır olarak altın doubloons oluşur. Bu korsanlar çizmeler çoğu kralın vergi toplayıcıları alındı ​​ve gizlemek için, korsanların hazine gömülü ve bir harita ile işaretlenmiş.

Diyelim boya Korsan Ganimet boyama Korsanlar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Korsan Ganimet bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Korsanlar ücretsiz Korsan Ganimet boyama boyayabilirsiniz. Bu Korsan Ganimet boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Korsanlar ile ilgilidir. Korsan Ganimet Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Korsanlar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Korsan Ganimet ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Korsanlar en boyanmış sayfalar

Hazine Harita
6
10 üzerinden 6 - 306 oy
Boyalı
28246
kez

Büyük bir korsan hazinesi için öncülük Bu hazine haritası ile yeni bir macera bize katılmaya cesaret? Korsanlar oynamak ister misiniz? Eğer başınızın üzerinde bir eşarp koyarak elbise olabilir. Ama her korsan onun hazine gömülü yer bulmak için bir harita gerekir. Sen bir kağıt üzerinde renk ve kesmek için bu hazine haritası yazd&# ...

Korsan Papağan
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
10789
kez

Bu korsan papağan gerçekten gerçek bir korsan gibi görünüyor! Bu çizimde renk olduğunu papağan çok korkak korsanlar daha saldırgan ve şiddetli tutum vardır. Gördüğünüz gibi Ayrıca, bu kaptan şapka, kendi kafasına bir eşarp, bir çok çizgili korsan tarz gömlek ve bir silah ile, tipik korsan giyim giymiş. Bu korsan papağan ...

Korsan Kaptan
5
10 üzerinden 5 - 12 oy
Boyalı
10772
kez

Korsanlar gemi hareket ve korsan gemisi kaptanı gerekiyor. Korsan gemilerinin kaptanları kolunu onun saldırı ve savunma için kullanılan bir kılıç taşıyan diğer eliyle yerine eller bir kanca kesilmiş ve sahip olmak zorunda. Korsanlar denizlerin hırsızlar vardır, ama tarihin sempatik figürleri olarak bize geldiniz.