ALT DE LA IMAGEN

Korsan Jack Sparrow

Korsanlar Boyama

Korsan Jack Sparrow

Korsan Jack Sparrow

Korsan Jack Sparrow boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer korsanlar boyama isterseniz, buradan tüm zamanların en ünlü korsan biri, Kaptan Jack Sparrow boyama olduğunu. Jack Karayip Korsanları filmlerinin ana karakteri, ve bir çok tuhaf korsan. Onun karakteristik hareketleri çok dengesiz ve çok anlamlı, abartılı jestler daima sözleriyle birlikte gelir. Filmde, Johnny Depp hayat onu getiren sorumlu oldu.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 10210 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 27 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 10210 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Korsan Jack Sparrow
Korsan Jack Sparrow boyaması Sayfa

Jack Sparrow, Siyah İnci\'nin Kaptan, yaşayan ölü tarafından insanlı bir lanetli geminin boyama. Jack Sparrow Karayip Korsan efendisi, ve Kaptan Barbossa bir isyan sonra Siyah İnci kaptığı.

Diyelim boya Korsan Jack Sparrow boyama Korsanlar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Korsan Jack Sparrow bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Korsanlar ücretsiz Korsan Jack Sparrow boyama boyayabilirsiniz. Bu Korsan Jack Sparrow boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Korsanlar ile ilgilidir. Korsan Jack Sparrow Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Korsanlar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Korsan Jack Sparrow ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Korsanlar en boyanmış sayfalar

Hazine Harita
6
10 üzerinden 6 - 312 oy
Boyalı
29221
kez

Büyük bir korsan hazinesi için öncülük Bu hazine haritası ile yeni bir macera bize katılmaya cesaret? Korsanlar oynamak ister misiniz? Eğer başınızın üzerinde bir eşarp koyarak elbise olabilir. Ama her korsan onun hazine gömülü yer bulmak için bir harita gerekir. Sen bir kağıt üzerinde renk ve kesmek için bu hazine haritası yazd&# ...

Korsan Papağan
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
11003
kez

Bu korsan papağan gerçekten gerçek bir korsan gibi görünüyor! Bu çizimde renk olduğunu papağan çok korkak korsanlar daha saldırgan ve şiddetli tutum vardır. Gördüğünüz gibi Ayrıca, bu kaptan şapka, kendi kafasına bir eşarp, bir çok çizgili korsan tarz gömlek ve bir silah ile, tipik korsan giyim giymiş. Bu korsan papağan ...

Korsan Kaptan
5
10 üzerinden 5 - 12 oy
Boyalı
10971
kez

Korsanlar gemi hareket ve korsan gemisi kaptanı gerekiyor. Korsan gemilerinin kaptanları kolunu onun saldırı ve savunma için kullanılan bir kılıç taşıyan diğer eliyle yerine eller bir kanca kesilmiş ve sahip olmak zorunda. Korsanlar denizlerin hırsızlar vardır, ama tarihin sempatik figürleri olarak bize geldiniz.