ALT DE LA IMAGEN

Korsan kafatası

Korsanlar Boyama

Korsan kafatası

Korsan kafatası

Korsan kafatası boyama

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Kemikler, bir beceri bu boyama gibi çok geleneksel korsan sembolleri vardır. Kafatasları şiddetli ve acımasız bakmak, onların düşmanları için bir uyarı olarak korsanlar tarafından kullanılan ve aynı zamanda bunu yaklaşırken zaman diğer tekneler korkutmak için kendi bayrakları kullanılır. Avrupa ve Amerika'da korsan bayrağı da Jolly Roger denir.

kez Boyalı:

Bu boyama çevrimiçi 9884 kez boyanmıştır. Sıralama 0 bir En İyi Boyama.

değerlendirme

Biz ressamlar her boyama hakkında ne düşündüklerini bilmek mi. Bu boyama diğer kullanıcıların bir derece vardır 6.

Bu resimi oylayın

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 13 görüşlerine göre

BOYAMAK
Boyalı 9884 kez
BEYAZ RESİM İNDİR
Korsan kafatası
Korsan kafatası boyaması Sayfa

Çapraz iki meşaleler ile bir korsan kafatası boyama. Onların yağma ve hırsızlığı karşı olmaz ve yaklaşım teslim olacağını, böylece bu korkunç sembolü WIth, korsanlar kurbanlarını korkutmak gibi davrandı.

Diyelim boya Korsan kafatası boyama Korsanlar boyama sever misiniz? Bu, renk ya da bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızdan çevrimiçi boya için Korsan kafatası bir resmi vardır kesinlikle güvendedir. Buradan Korsanlar ücretsiz Korsan kafatası boyama boyayabilirsiniz. Bu Korsan kafatası boyama gibi evde el sanatları ve faaliyetler, gibi tüm çocuk Türk içinde ve Korsanlar ile ilgilidir. Korsan kafatası Bizim çizim alıyorsanız ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar kişileri ile paylaşabilirsiniz Korsanlar bir boya için en iyi çizim ve resim biridir. Sen Korsan kafatası ve siyah beyaz çizim deneyin ve sonra renk bu renkli işaretleri veya yağlı kağıt ile, bu konuda bilgi ve yorum olarak paylaşmak, arkadaşlarınıza göstermek için davet yazdırabilirsiniz. Bu eğlenirken onları motor becerileri ve koordinasyonu geliştirmeye yardımcı olur çocuklar için eğlenceli ve eğitici aktivite vardır.

GERI

Korsanlar en boyanmış sayfalar

Hazine Harita
6
10 üzerinden 6 - 312 oy
Boyalı
29221
kez

Büyük bir korsan hazinesi için öncülük Bu hazine haritası ile yeni bir macera bize katılmaya cesaret? Korsanlar oynamak ister misiniz? Eğer başınızın üzerinde bir eşarp koyarak elbise olabilir. Ama her korsan onun hazine gömülü yer bulmak için bir harita gerekir. Sen bir kağıt üzerinde renk ve kesmek için bu hazine haritası yazd&# ...

Korsan Papağan
6
10 üzerinden 6 - 15 oy
Boyalı
11003
kez

Bu korsan papağan gerçekten gerçek bir korsan gibi görünüyor! Bu çizimde renk olduğunu papağan çok korkak korsanlar daha saldırgan ve şiddetli tutum vardır. Gördüğünüz gibi Ayrıca, bu kaptan şapka, kendi kafasına bir eşarp, bir çok çizgili korsan tarz gömlek ve bir silah ile, tipik korsan giyim giymiş. Bu korsan papağan ...

Korsan Kaptan
5
10 üzerinden 5 - 12 oy
Boyalı
10971
kez

Korsanlar gemi hareket ve korsan gemisi kaptanı gerekiyor. Korsan gemilerinin kaptanları kolunu onun saldırı ve savunma için kullanılan bir kılıç taşıyan diğer eliyle yerine eller bir kanca kesilmiş ve sahip olmak zorunda. Korsanlar denizlerin hırsızlar vardır, ama tarihin sempatik figürleri olarak bize geldiniz.